dziewczyny ja mam namiary do waszych gazet slaskich, do działu reklam,wszyscy napisali ,ze dadza ogloszenie tylko trzeba do nich napisac albo zadzwonic i opisac psiaka, ja jutro zadzwonie do 2 a moze ktos sie zajmie pozostałymi?wy tam jestescie na miejscu