Jump to content
Dogomania

Magdina

Members
  • Posts

    963
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdina

  1. Skoro sprawa przybrała takiego obrotu to nie pozostaje mi nic innego jak zadzwonic do P.Wandy i wyjaśnic jak sprawy naprawdę wyglądają.Ja byłam i w Przyborowku i w Ruścu i faktem jest ,ze Wanda więcej czasu spędza w Przyborówku a to z takiego powodu ,że tu psów jest 3 razy więcej.W Ruścu jest facet,który ma się psami zajmowac(jak to wyglada w rzeczywistosci ,nie wiem) ale Wanda jest tam co 2 dzien,jak tylko ma jakieś pieniądze to wkłada je w remont w Ruscu,powstaly nowe kojce,płot,wybiegi.
  2. o Rany jakie zakupy!!!super! ja zakupiłam cegiełki na allegro :) wkrótce zamierzam sie wybarac do Wandy wiec jesli bedzie cos do zawiezienia to zabiore
  3. ja też jestem za spacerem zwłaszcza,że pogoda dopisuje!Dostosujemy sie do miejsca ale Orbita jest ok bo tu mieszkam!
  4. o matko jakie piękne!! Weronisia daj znac jak mogę jakos pomóc w szukaniu domków. Moze wrzuce je na autogiełde?
  5. KOCHANA MORDKA!! dużoooo miłości i ciepełka rodzinnego życzę:)
  6. no nareszcie internet naprawiony!! podnoszę psiaka!!!
  7. o rany on ma takie smutne oczka:-( musi byc lepiej
  8. Dziewczyny jak będziecie miały fajne fotki psów to wysyłajcie mi bo mam na linii Org.z Holandii i chcą zrobic adopcje wirtualna dla naszych psiakow i pomóc Przytulisku ale potrzebują fajne, zachęcające(tak to nazwali)zdjecia z opisami` (ja im to po angielsku wszystko napiszę) .Jestem z nimi w kontakcie,musiałam streścic historię Przytuliska po ang. itp i chyba będzie ok:)
  9. nie było mnie chwilowa na forum a tu widzę,że sie domek szykuje!super, z Łodzi jest sporo dogomaniaków:)
  10. wchodzę na forum po chwilowej nieobecności i co widze?!!! hurra Judym wyszedł ze schronu!!:lol: i do tego nowy dom ,BOSKOOOOO!!!
  11. Boski!ja tez deklaruje wpłatę zeby go tylko zabrac!!
  12. [quote name='fizia']A to nie jest przypadkiem terier walijski ? One są takie właśnie rudo-czarne[/quote] myślisz?ja pojęcia nie mam.Zaraz zobacze jak te walijskie wyglądaja.
  13. Magdina

    uszy foksów

    przepraszam,ze sie wcinam ale mamy znajde Foksteriera ,ok 2 lata ,moze ktoś pomoże:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kochany-przyjazny-foksterier-szuka-domu-k-poznania-potrzebne-ogloszenia-129501/[/URL]
  14. cudny,trzeba zaraz go wrzucic do dzialu Foksterierów
  15. [quote name='irena']Tierhilfe Chalkidiki-Griechenland e.V. - Vermittlungsdatenbank "Zuhause gesucht" Parys jest na stronie powyzszej fundacji trzymamy kciuki!
  16. śliczny a taki zrezygnowany:-( prosimy o dom
  17. Śledzę wątek od początku i trzymam kciuki za psiaka!!Oczywiscie pomogę jak mogę jesli trafi do DT lub hoteliku
×
×
  • Create New...