Skoro sprawa przybrała takiego obrotu to nie pozostaje mi nic innego jak zadzwonic do P.Wandy i wyjaśnic jak sprawy naprawdę wyglądają.Ja byłam i w Przyborowku i w Ruścu i faktem jest ,ze Wanda więcej czasu spędza w Przyborówku a to z takiego powodu ,że tu psów jest 3 razy więcej.W Ruścu jest facet,który ma się psami zajmowac(jak to wyglada w rzeczywistosci ,nie wiem) ale Wanda jest tam co 2 dzien,jak tylko ma jakieś pieniądze to wkłada je w remont w Ruscu,powstaly nowe kojce,płot,wybiegi.