Jump to content
Dogomania

Magdina

Members
  • Posts

    963
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdina

  1. no właśnie Hienka ma opiekuna, z tego co pamiętam ona juz troche lat ale, jest bardzo przyjacielska,umie chodzic na smyczy,lubi inne psiaki .Była z Wandą jeszcze w Sycynie!
  2. zdjęcia cud miód:) no a Frytka to dopiero dała popis kąpielowy! no teraz w związku z nadchodząca wiosną niedzielne spacerki są obowiązkowe tylko z taką grupą jak ostatnio to potrzebujemy tereny tylko dla nas!siejemy przerażenie wśród spacerowiczów:lol:
  3. my tez będziemy:) chwilke po 13
  4. nam pasuje i niedziela i sobota,dostosujemy sie!czekamy na wybór miejsca
  5. skaczemy do góry, przytulisko potrzebuje pomocy!
  6. pokazuj sie psinko!
  7. o matko te psie tragedie nigdy się nie skończą:-(
  8. my z Teddym tez sie chętnie dołaczamy,zerknę na watek w piatek zeby sprawdzic gdzie i kiedy bo obecnie nie mam inernetu w domu:(
  9. cudna mordka!podnoszę
  10. piękna i taka puchata!!;)zaraz wysyłam dalej..
  11. ojej ale uroczy!!!moge zrobic ogłoszenia do gazety
  12. Kiedy i gdzie?teŻ sie doŁĄczamy
  13. ja też dzisiaj wysyłam paczke ale tym razem z rzeczami dla PANI Wabdy żeby jej się troche łatwiej żyło:)
  14. [quote name='Weronia']Interesowały się nią fundacje od goldenów. Nie wiem, czy szukają jeszcze domu. Jak chcesz, to napisz do nich.[/quote] ok zaraz napisze
  15. A czy ta Goldenka jest pod opieką jakiejs Fundacji Goldenowej?Pisze we wcześnejszych postach,że Szansa miała szukac jej domku ale na ich stronie nie ma nic na jej temat a Aurea sie deklarowała,że może pomóc więc może warto do nich napisac.
  16. Kurcze ,nie wierzę,że nikt Goldenki nie chce!
  17. Rozmawiałam wczoraj z P.Wandą i wszystkie psiaki w Ruścu maja sie dobrze. Jak sie ociepli to napewno w Ruścu znowu ruszą roboty. Psiaki w Ruścu nie głoduja ,jak niektórzy myślą. Mają michy napchane jedzonkiem i nawet nie są w stanie tego przejeśc. Co tu dużo mówic brakuje rąk do pracy
×
×
  • Create New...