no właśnie Hienka ma opiekuna, z tego co pamiętam ona juz troche lat ale, jest bardzo przyjacielska,umie chodzic na smyczy,lubi inne psiaki .Była z Wandą jeszcze w Sycynie!
zdjęcia cud miód:) no a Frytka to dopiero dała popis kąpielowy! no teraz w związku z nadchodząca wiosną niedzielne spacerki są obowiązkowe tylko z taką grupą jak ostatnio to potrzebujemy tereny tylko dla nas!siejemy przerażenie wśród spacerowiczów:lol:
[quote name='Weronia']Interesowały się nią fundacje od goldenów. Nie wiem, czy szukają jeszcze domu. Jak chcesz, to napisz do nich.[/quote]
ok zaraz napisze
A czy ta Goldenka jest pod opieką jakiejs Fundacji Goldenowej?Pisze we wcześnejszych postach,że Szansa miała szukac jej domku ale na ich stronie nie ma nic na jej temat a Aurea sie deklarowała,że może pomóc więc może warto do nich napisac.
Rozmawiałam wczoraj z P.Wandą i wszystkie psiaki w Ruścu maja sie dobrze. Jak sie ociepli to napewno w Ruścu znowu ruszą roboty. Psiaki w Ruścu nie głoduja ,jak niektórzy myślą. Mają michy napchane jedzonkiem i nawet nie są w stanie tego przejeśc. Co tu dużo mówic brakuje rąk do pracy