[quote name='xxxx52']Prosze o troche informacji o SKARPETA,SARENKA,MAX,PODUSIA oraz zolty piesek z Wrzesni(40-45cm)
tzn wysokosc w cm,wiek,charakter(stosunek do ludzi doroslych ,dzieci,innych psow)czy sa temperamentne,spokojne,czy duzo szczekaja?
Mialabym pare domkow ale kazdy z nich jest inny,i nie kazdy piesek moglby pasowac.
Za przyszle informacje z gory dziekuje:lol:[/quote]
Przesłałam na priv linka do działu adopcyjnego w przytulisku i tam sa opisy ale dziewczyny jeszcze na pewno coś dokładniej napiszą.