Halo MAGDA MIKI:p
ta fota mnie powaliła:roflt: piękna modelka z Ciebie:cool1:
[IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8492/p6070066fz9.jpg[/IMG]
i ta też Miki pędziwiatr:lol:
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9734/p6070086le7.jpg[/IMG]
pozdrowienia papap:p
Cze Daga:lol: piekne fotki Twojego nowego domu:eviltong: "sie asisz nim" :eviltong:
ja tak chwilowo bo czasu ostatnio brak na dłuższe pogaduchy:p
pozdrowienia i papatki:calus:
Cze Aniu ponownie:p
też tam dziś byłam tylko ja ganiałam za rowerem małej:cool1:
[IMG]http://images12.fotosik.pl/67/2bf3b6f9b47e0d87.jpg[/IMG]
a jutro się nawet tam nie wybieraj bo od rana samochodziki brrrr....
a tu Kreoś prosi pobaw sie zemną pobaw:eviltong:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/361/0da076e49df783b4.jpg[/IMG]
Witaj cieplusio Kasiu[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/80D.gif[/IMG]
z wizytą u dentyski sadystki:evil_lol: albo bójcie się mnie wszyscy:eek2:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/359/32c9527d67c31531.jpg[/IMG]
Witam AGUSIU[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG] słonecznie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG]
pędze dalej do sprzątania....
foteczki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/92C.gif[/IMG] fajne jak sie grzecznie bawią
Witam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG] upalnie ledwo żywa[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG]
wpadłam na momencik bo dziś cięzko pracuje w domu,malowanie, mycie okien itp.
pozdrawiam i lece dalej....:p
Witaj dzielno Pysiu dobrze sobie radzisz z bólem jak i z odchodzącymi trolami:p podobno jak się psa oddaje to się go nie opłakuje, bo wtedy żle sie będzie miał;)
życzymy powrotu do zdrówka:p
a i może jakieś fotki z Ewą i Balladą:eviltong:
taa i to jeszcze jak :cool1: a Pipi jej kibicuje
jak sie juz ubieram na spacer i one wiedzą że wychodza to jak się miotam po mieszkaniu w poszukiwaniu zapomnianych kluczy czy czegoś tam to one za mną latają a u Ciebie tak nie jest?
Nie nie już teraz ostatnio się to zmieniło
przebywa tam częściej ale ja musze byc w zasiegu wzroku a że komp jest 2 kroki od balkonu to mnie widzi,no i Pipi wyleguje się tam więc ona częściej tam chodzi z nią:p
wiesz ona woli położyc się w pokoju przy otwartym oknie balkonu niż na ten balkon
kurcze zaczynam mieszać:roll:
aha
Balkon toś teraz trafiła- ona go nie lubi:cool1: przebywa tam tylko w moim towarzystwie, żadko sama a wzięło się to z tego, że tam jest jej pokój za kare,teraz juz mniej się jej to zdarza ale jak była mała......śfinia z tej jej pańci jest:cool1:
Witaj Haniu:p
Berek raczej z tych histeryków widze no jak każdy facet zresztą:eviltong:
fiui fiu takie deserki za darmo :eviltong: to tylko skorzystać okazji