-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estera']ale słodziutka babuszka :loveu: a psiaki Iga trzyma, prawda? :cool3:[/quote] Dokładnie to łapka IGI. -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjI3OTc0&f=perla.JPG[/IMG] [B]Za tydzień postaram sie zrobić nowe (LEPSZE) foty.:lol: [/B] -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://dragon-throne.forall.pl/inne/dogo/zdiecia/sunia-bydgoszcz/1.jpg[/IMG] i po................ [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjI3OTc0&f=peri.JPG[/IMG] [B]WIDZICIE NAWET SIĘ UŚMIECHA![/B] to nie jest jeszcze ostateczny wygląd Perełki. Nie dała sobie zbytnio obciać włosów na mordce. A golenie maszynką wymaga zastosowania narkozy, dla psa w jej wieku to za duże ryzyko, ale może sie podejmą?:loveu: wieczorem jeszcze kilka zdjeć....:eviltong: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
spróbuje zeskanować! Zdjęcie obiecuje do wieczora wstawie. Nie są dosknałej jakości.:cool3: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Jest okropnie długi!!!!!! prawie prawie półstrony! Ale jak dostanę gazetę (niedziela) to napiszę:eviltong: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Milady'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=143157438[/URL] wykorzystałam teksty i zdjęcia z tego watku, gdyby jakiś autor miał zastrzeżenia, to zmienię :evil_lol:[/quote] [B][SIZE=4]Ale śliczne ogłoszenie![/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=purple]:loveu: DZIĘKUJEMY:loveu:[/COLOR] [/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4]BUZIAKKKKKK!:multi: [/SIZE][/B] -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Już dzwoniłam, załatwione. Mam gazetkę:eviltong: Też mi jest potrzebna, ale moge ci pozyczyć. -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Milady']Gdybym dostała maila i numer telefonu kontaktowego, to wystawię psinke na allegro. Rozumiem, ze ona nie jest nauczona czystości, bo nie miała bidulinka gdzie się nauczyć :-([/quote] ok już wysyłam! Wydaje mi się że TAK, ale głowy nie daje:cool3: [B][I]DZIĘKUJEMY...[/I][/B] -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
nie mam! w schronie p.IZA dała mi do czytania!:eviltong: Jeśli to było w ,,pomorskiej" zaraz będę dzwonić i ja załatwię jak Ci zalezy! -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
w gazecie jest to stare zdjęcie Perełki to pierwsze na dogo. mam fotki tylko nie mam prze sobie aparatu (tatuś zabrał) :p ale jutro na 100% wstawie. artykół był w ,,pomorskiej"- wdjęcie perełki + wywiad z p. Dyrektor schroniska. Perełka ma sie bardzo dobrze codziennie wychodzi na spacerek, dużo je:loveu: Ma 2 współlokatorów małego pinczerka i spanielka.:multi: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
I oto jestem:multi: [COLOR=darkred][B]BRAWO!!!!!!!!!!!!!1[/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=red]Estera [/COLOR][/SIZE][/B]:iloveyou: Schronisko spisało sie na medal, p. Dyrektor :calus: obiecała, że psinka, będzie miała zapewnioną godna starość :-) Do schronu przywieźli ja z interwencji wczoraj. Perełka (bo tak ma teraz na imię) jest bezpieczna:bigcool: sunia ma [B]17 lat[/B]! Była w opłakanym stanie, ale razem z kochaną p. Ewą od razu wzięłyśmy się do cięcia:cool3: (sierści oczywiście) Moze nie wyglada jeszcze znakomicie, ale jest ogromna poprawa! Bardzo dużo je, wszoraj była troche agresywna, ale dziś już pokorna. Jest w kwarantanniku (tam jest najcieplej:eviltong: ) Jej stan ogólny wydaje mi sie, że jest bardzo dobry! Jeszcze coś! Perełka była nawet dzisiaj w bydgoskiej gazecie! Cała strona! Kochane schronisko,:bigcool: [B][U]DZIĘKUJEMY PANI IZO:loveu:[/U][/B] Jak chcecie jutro pojedę i zrobię kilka fotek!:lol: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Jestem tzw. wysłannikiem Estery...:cool3: Jade dzisiaj do schroniska i wszystkiego się dowiem! CIERPILWOŚCI:loveu: -
oo to super! MADZIA masz jakąś propozycję??:loveu:
-
hola,hola! MAM nowe fotki! Ale , najpierw sprawozdanie z mojej wizyty w schronie. :-) Pierwsze co to odnalazłam Karinkę i trochę sie zmartwiłam, bo biedaczka utykała. No więc przekabaciłam:cool3: więźnia-wolontariusza i wyprowadził mi Karinę. Okazało się, ze ma ona okrrrrroooopnie długie pazury, co uniemożliwiało jej normalnie chodzić.:-( Poszłam z nia wetki i skróciła jej szpony.:multi: Jaka KARINKA była happy! I to będzie na tyle!:loveu:
-
BRAWO POZNAŃ!!!! Bydgoszcz:loveu:
-
jeszcze Lorien :):loveu: Ale nie wiem gdzie się podziewa!:cool3: Bydgoska ŚWIĘTA TRÓJCA:eviltong: