Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Dobre wieści:loveu: Myślę, że warto spróbować zapoznać go z dzieckiem.
  2. Jak będę to zrobie!:razz:
  3. Śliczności..na 1 strone!!!!:loveu:
  4. Czekam....w sobote,jak nie będzie innego wyjścia, w Bydgoszczy.
  5. Uczę się w Bydgoszczy, więc jestem tam codziennie.
  6. Nie obiecuje na 100%, ale prawdopodobnie przyjadę po Koczo najprędzej w przyszłym tygodniu. Tylko musimy się dokładnie umówić.
  7. Może mam transprt dla pieska (do schroniska) !! Więc piszcie! Ile ma lat? Jak zachowuje się w stosunku do ludzi?:multi::multi::cool3:
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ead7581bd088c42a.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/89/ead7581bd088c42a.jpg[/IMG][/URL]
  9. Uwierz mi, że jest potrzebne:cool3: To jest aktualne zdjęcie Hektora... [IMG]http://www.schronisko.org.pl/components/com_adopcje/adimages//psy/BOSS.jpg[/IMG] Schronisko ma nowiutką maszynkę, więc trzeba ją na kimś wypróbować :-)
  10. Pięknie teraz wygląda:loveu: Czekamy na nowy dom...
  11. Max to PRAWIE rasowiec:eviltong::cool3::loveu: welsh corgi pembroke [IMG]http://www.dog.com/breed/docgrafx/welcorpe.jpg[/IMG]
  12. :painting::sweetCyb::modla::modla::bigcool: Gratuluje wytrwałaści:loveu:
  13. Byłam wczoraj odwiedzić Hektorka w schronisku. Melduje--został wyszorowany i w tym tygodniu na 100% bedzie strzyżony.:cool3: TERAZ TYLKO DOMKU BRAK..................:-(
  14. Na forum bydgoskiego schroniska napisała pani, która chciałaby wziąść jakiegoś psa na tymczas. Poleciłam jej Koczo, ale niestety jeszcze nic nie odpisała....:-(
  15. :klacz::klacz::klacz:
  16. Mozliwe, że ten pan adoptował Kacperka własnie z bydgoskiego schroniska! :multi::multi::multi::multi: Wiem, że nim tez był zainteresowany:loveu:
  17. A oto zwycięzca WYSTAWY PSÓW WIELORASOWYCH W BYDGOSZCZY:loveu: [IMG]http://www.schronisko.org.pl/images/stories/NEWS/mister_szopik.jpg[/IMG]
  18. Czekamy na więcej informacji o Luzaku. :cool1::-(
  19. Hektor nadal w schronisku...jego stan psychiczny jest coraz gorszy....:-(
  20. :bigok: :bigok: :bigok: :thumbs:
×
×
  • Create New...