Fajnie, że sa chętni do pomocy Finkowi, on zasługuje na to, na szansę, aby godnie żyć, ciesze sie, że są tacy ludzie jak Wy:):) Będe wpłacać na FINka co miesiąc w miare mozliwości.
Wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, oby ten Nowy Rok był jeszcze lepszy dla wszystkich psich bidulek.