Jump to content
Dogomania

Monika 1101

New members
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Monika 1101

 1. Mam problem podczas spacerów.Gdy idę z moim psami , wokół nich biegają dzieci ,krzyczą.Podejrzewam że to jest celowe działanie.Ta sytuacja miała miejsce kilka razy .Psy na szczęście ,może i się denerwowały to nie atakowały .Parę dni później psy na spotkały jedno z tych dzieci.Jeden pies medal ogonem i się cieszył ,drugi szczekał .Boję się że pies po takich akcjach nie będzie potrafiły się kontrolować i będzie szczekały na każdego przechodnia lub rowerzystę .Obawiam się że zachowanie tych dzieci spowoduje nieprawidlowe zachowanie ,reakcje później .Myślę że psu może przeszkadzać ,,siedzenie na głowie dzieci podczas gdy chce wąchać jakiś zapach ''.Co mam robić ?
 2. Maly Pies roczny poszczekuje na innych ludzi.Nie rzuca się z zębami ani nie doskakuje.Nie atakuje innych zwierząt.Czy powinien mieć na spacerze kaganiec i czy mogę otrzymać mandat?
 3. Dzięki,czuje się spokojniejsza.
 4. Mam dwie suczki obie po sterylizacji ,jedna 3 lata druga prawie rok.Zalatwiaja się na podwórku ,nie sikaja w domu.Ale zdarza się że sikaja w dziwnej pozycji ,jedna łapkę mają podniesiona do góry .Zazwyczaj oddają mocz w pozycji normalnej.Co moze się dziać?
 5. Hej Co polecacie na kleszcze i pchły ?Miałam krople happs i spray pess.Zalezy mi na czymś dobrym żeby pies nie przynosił kleszczy .Pcheł na razie nie ma . Zastanawiam się nad sabunolem.
 6. Dziękuję .Na pewno zajrzę .
 7. Pies musi się wybiegać ale na zawołanie powinien wrócić.Ja mojego psa spuszczam że smyczy i jak wołam do siebie to biegnie w podskokach ewentualnie dobiega później . Nigdy nie miałam problemu z uciekającym psem.
 8. Sorry że nie zacytuję ale w pierwszym poście napisałam że mam dwa psy Perłę i Sabę.I to ty jechałeś po mnie że trzymam dwie suki że szczeniakami w jednym pokoju i doprowadzam do rozrodu bez warunków i wiedzy.
 9. W poniedziałek moja suka(3lata) ma sterylizację oraz usunięcie przepukliny pępkowej.Czy bezpieczniej zrobić oddzielnie te zabiegi czy lepiej na jednej narkozie?
 10. W którym sklepie (najlepiej internetowym) kupujecie środki czystości np płyn do zębów witaminy itp. w rozsadnej cenie?Potrzebuje dla moich piesków dental care ,obroże i krople na pchły.
 11. Pytam dlaczego szczeniak jest agresywny nigdy wcześniej nie był.Nie był uczony agresji.
 12. Wiem że może bez ładu i składu ale chcialam dokladnie opisac.Moja suka jest od dwóch lat wysterylizowana.Wiek szczeniaka 4m -ce
 13. Monika 1101

  Szczeniak

  Suka oszczeniła się i mam 4 szczeniaki ,1 pies i 3suki.Szczeniaczka bawiła się z psami , kotami , do nas przychodziła na kolana .Czasami kłóciła się o jedzenie.Oddalam ja rodzinie z trojka dzieci.Pezyjechali na 10 minut.Pies obwachala Pana i i siedziala na rekach dziewczyny.Pies sia rodzina interesował .Pani pisała mi ze nie może przyzwyczaić się do miasta , że lepiej jej na wsi i nie może dogadac się z jej synem.Po trzech dniach pobytu u tej rodziny Pani oddaje psa.Dowiaduje się że pies jest agresywny , sunie z zębami do niej ,jej męża i syna bez powodu.Pies do dwoch corek Pani byla ok.Co może być powodem takiego zachowania.
 14. Perła bawi się że szczeniakami
 15. Moja4 letnia suka jest sterylizowana.Dostaje sucha i mokra karme jednej marki .Mokra karma do dużą zawartość mięsa ,sucha nie ma tak dużej zawartości.Poza tym jest ok pod względem składników .Suka nie ma problemu z wagą .Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą karmy .Myślę o karmie suchej z większą zawartością miesa .Poza tym chce karmy po której nie utyje ,niekoniecznie typu light.Jakie karmy możecie polecić dobre jakościowo i żeby psu smakowało?
 16. Zapytałam bo potrzebuje rozwiązania aby nie dochodziło do konfliktów pomiedzy sukami.A nie pytałam o zdanie na temat komentarzy,,Nie wierzę, co czytam. Dlaczego decydujesz się na szczeniaki, nie mając na nie najbardziej podstawowych warunków ani wystarczającej wiedzy?
 17. Perła obwąchuje szczeniaki i nie jest w stosunku do nich agresywna.Szcseniaki są w pokoju żeby miały spokój.A to że suka zaszła w ciążę to wina jednak nie moja a rodziny pod opieką której została .Pisałam o tym w poście więc masz rację nie wierzysz w to co czytasz .
 18. Cześć Jestem właścicielką 4-letniej Perly i 3-letniej Saby.Perla jest mama Saby i dwa lata temu została wysterylizowana.Saba dwa tygodnie temu urodziła 5 szczeniaków .Perła i Saba większość dnia przebywają w jednym pomieszczeniu i dochodzi do konfliktów pomiedzy nimi .Saba broni szczeniaków a Perła ja atakuje gdy wchodzi do pokoju lub je .Nigdy się nie pogryzły choć miały taką możliwość.Poza tym chodzą razem na spacery ,biegają po podwórku ,zdarza się im leżeć na jednym łóżku.Co zrobić żeby nie były agresywne gdy w pobliżu są szczeniaki? Przeniesienie szczeniaków do innego pokoju nie wchodzi w grę gdyż nie miałyby spokoju.
×
×
 • Create New...