Jump to content
Dogomania

Koperek

Members
  • Posts

    8448
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koperek

  1. No więc mając delikatną przerwę w wyjazdach szkoleniowych, wybraliśmy się wczoraj na typowo nidzielno-odpoczynkowy spacerek dogomaniacki :) Zaliczam go do najbardziej udanych do tej pory. Było ciepło, aczkolwiek bez upału, psiaki miały się gdzie pokąpać, a ludzi spacerujących, jak na lekarstwo!:multi: Jedna z fot, gdzie Bruńciowi dziwnym trafem uszy wyrosły:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/c8692db4fffa80b3med.jpg[/IMG][/URL] Link do dwóch ostatnich stron, gdzie jest więcej cuuudnych:loveu: zdjęć wrocławskich futer- [B]ZAPRASZAM, bo jak zwykle WARTO!!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f59/spacer-we-wroclawiu-489/index264.html[/URL]
  2. [B]bros[/B]- o materdyju- jaka fotka!!!:loveu: hahaha Dzięki! [quote name='GoskaGoska']a ja bym napisala w tytule, ze prosisz o ogloszenia :diabloti: - ja tam wiem, ze nie masz czasu - tylko ze jak by go dobrze oglosic pewnie by sié domek znalazl[/quote] Fakt Gosiu:oops:- Ty mnie zawsze do parteru sprowadzisz:diabloti: DZIĘKI CI ZA TO!:calus:
  3. [quote name='GoskaGoska']bylo cos tez o zdrowiu - [/quote] W umowie jest, że w ciągu 2 tygodni od dnia adopcji w razie jakichkolwiek powikłań zdrowotnych psa, właściciel może leczyć go ZA DARMO w gabinecie schroniskowego weta. A oddać psa to można zawsze- i nie obejmuje tego termin dwóch tygodni:cool1: [I]Tak, czy siak trzymam mocno kciuki za to, żeby jednak dla [B][COLOR=red]ALBUSIA[/COLOR][/B] wszyscy wytrzymali i doszli do consensusu! Po akcji "pogryzienia" i tak dobrze, że na kwarantannę dwutygodniową nie trafił- profilaktyczna obserwacja wścieklizny- gdyby tak się stało, to moglibyśmy psa stracić.[/I]
  4. Dziękuję bardzo wszystkim za przyjemny spacerek, który zaliczam do najbardziej udanych do tej pory :), a [B]graynew[/B] dziękuję za, jak zwykle- PIĘKNE FOCIE!:loveu::loveu::loveu: ...i zaszczycenie nas obecnością najmłodszego, maleńkiego dogomaniaka!!!:multi::multi::multi:
  5. [quote name='xmartix'] Koperku zmień temat na "Albi potrzebuje pomocy finansowej w nowym domku" albo coś takiego[/quote] ...ale to nie ja zakładałam wątek:oops:- [B]Slomkę[/B] trzeba obudzić- zaraz to zrobię
  6. [quote name='Agnieszka(Visenna)'] taka fajna psinka..[/quote] fajna, jak fajna- ładna była i tyle :roll: To zawsze psu pomaga!
  7. Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dzięęęęęęęęęęęęęęęęękuuuuuuuuuuuuuuuuję!!!:multi: [B]Isadora[/B]:loveu::loveu::loveu: Nastąpiła aktualizacja pierwszego postu, co by nie straszyć, bo już jest duuuuuuużo lepiej :)
  8. [quote name='graynew']A taka okazja jak jutro to nie wiadomo kiedy sie trafi :D[/quote] Szczególnie[B] bros[/B], jak nasze dwa samczyki się spotkają- będzie jazda na całego:diabloti: Z góry wszystkich przepraszam za jutrzejszą walkę na dzień dobry- znaczy będę walczyć ja z moim potforkiem- SIEM NIE LĘKAJCIE!:evil_lol::evil_lol:
  9. Zdjęcie stare, ale pies wygląda dokładnie tak samo:p Nikt go nie czesał. Zresztą trza by do tego było co najmniej dwóch osób. Z agresją to nie, ale psy lubi podszczypywać i nadgryzać. A do ludzi trochę nieufny i z daleka, ale nie gryzie.
  10. [quote name='iwa77']Lodziu niewiele mogę pomóc , miej kochana chociaż banerek : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lodzia-zaglodzona-bita-maltretowana-chora-nie-tak-zwyczajnie-porzucona-135602/#post12568305"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/569/1lodzia.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B] Iwa[/B] PYSZNY banerek!!!:loveu: BUZIAKI ogromne!:calus:
  11. Jakie leki potrzeba??? Może uda mi się ze schronu wyciągnąć właśnie te potrzebne i zawieźć??? ...bo kasą to ja się nie pochwalę:-(
  12. [quote name='Reksiu21']I niejeszcze ta czarna, nazwana Pogodna? Czy juz jej niema? Jest, jest. I możliwe, że ona też ze Szczecińskiej, ale ręki sobie uciąć nie dam. Negri powinna wiedzieć.
  13. [quote name='iwa77']Banerek (podlinkowany ) dla Koli od cioci Iwy :loveu:[SIZE=1] ( ja się dopiero uczę robić banery :oops:)[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/kola-kiedys-piekny-mix-collie-teraz-zatuczona-bambarylka-pomocy-wroclaw-141364/#post12566944"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6065/kola.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ojej, jaki cuuuuuuuudny!:loveu: Cioteczko[B] iwo[/B]- dziękuję ślicznie! Już sobie wstawiam! :)
  14. [quote name='xmartix']jest problem... Diego dostał krwotoku!!!! i z bólu albo z czego pogryzł ojca pani Marty!!! dziewczyny co teraz! Koperek wiesz coś o tej kastracji Diego?????? dlaczego tak ch.. zrobili????? jak możemy p. Marcie pomóc??????? jej ojciec jest zły.... i może to się źle skończyć..... !!!!!!!!!! nie wiem co robić :([/quote] Jezu, dopiero teraz weszłam, czytam posty od końca i oczy mi się coraz bardziej otwierają:smhair2: [B]Co teraz się dzieje z [COLOR=darkred]Albim[/COLOR]???? Gdzie p. Marta do weta z nim poszła, czy jeszcze nie poszła, czy jak??? I co z ojcem p. Marty?? Bardzo to poważne, czy skończyło się na pogotowiu??[/B] Ze swojej strony powiem, że z NIGDY PRZENIGDY [COLOR=darkred]Albuś[/COLOR] nikogo nie ugryzł!!! Nawet zębów obcym osobom nie pokazał!!! Więc to NA PEWNO! z bólu- wtedy to nawet człowiek nad sobą nie panuje, a krwotok to cierpienie nie do opisania! [B]xmartix[/B], jeśli możesz, a teraz to trudne cholernie po tym, co się stało- to uspokój p. Martę i powiedz, że to był INCYDENT, który już się nie wydarzy ze strony zachowania[COLOR=darkred] Albiego[/COLOR]- jego to musiało POTWORNIE boleć:placz: [SIZE=3]JAK POMÓC??????????????????????????[/SIZE]
  15. [I]Wyciągnęłam z archiwum koperkowego[/I] ;)- tak kiedyś wyglądał [B][SIZE=3][COLOR=red]CHOJRACZEK[/COLOR][/SIZE][/B]...[SIZE=1] Nie ma tych fot na wątku![/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/173/47d87f79652e266amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/173/1cb0727dae3119d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/4fb17774403ae691med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='kikou']jest potencjalny domek dla naszego psiunia...[/quote] DS, czy DT?
  17. Co taka cisza?:roll:[B] Ania i Salma[/B] trenujecie???
  18. Już lipiec:p Coś siem zmnienilo???
  19. A nie zajrzałby ktoś tak przypadkiem do [B][SIZE=3][COLOR=red]Bruńcia[/COLOR][/SIZE][/B], chociażby zobaczyć, czy dużo chłopak jeszcze urósł???:cool3::roll: Proszęęęęęęęęęęęęęęę!!!:modla::modla::modla:
  20. [quote name='iwa77']Nie jest on może psem specjalnie wylewnym , czułym na tzw. dzień dobry i na początku jest odrobinkę nieufny do obcych.[/quote] To jest najlepsze :grin: A te moje foty powyżej to z pierwszych dni Tobisia spędzonych w schronie- rzeczywiście mało wylewny :roflt: [I][SIZE=1]Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać!:diabloti:[/SIZE][/I]
  21. Zaktualizowałam pierwszy post- teraz przynajmniej wiadomo, co i jak.
  22. buahahahahahahaha Gocha, on nie jest w cętki, tylko tak mu sierść zimowa wychodzi!!! buahahahaha
  23. [quote name='GoskaGoska']oj jemu to czesanie na pewno by sié przydalo[/quote] No wiem- już się zapowiedziałam, że przybędę z odsieczą ;), tylko jeden CAŁY dzień muszę wyłuskać ze swojego życia.... A z tym najgorzej teraz:roll:
  24. [quote name='becia66']ło matko, toż to takie pokomplikowane jakieś......:eviltong:[/quote] No właśnie- Ci co już to przeszli to mówią, że niby to takie proste, a jednak im głębiej tym trudniej ;) [quote name='becia66']i pomysleć że nasz Bruńcio orzechowski taki mądry i zdyscyplinowany.....:eviltong:[/quote] Mądry to PEWNIE, że jest cioteczko!! A wykonuje polecenia tylko w dwóch przypadkach: - kiedy nie jest zmęczony- bo w innym przypadku mówi mi, że mogę go cmoknąć:evil_lol: - kiedy patrzy na mnie i widzi, że już nie ma wyjścia, bo inaczej będzie źle:evil_lol: Z dyscypliną tu bym się nie wysuwała [B]beciu[/B] za bardzo:roflt:
×
×
  • Create New...