Jump to content
Dogomania

Koperek

Members
  • Posts

    8448
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Koperek

  1. [quote name='GoskaGoska'] nr schrosnikowego nie ma , ale moze ma ciotka Koperek [/quote] Ma ciotka Koperek i zaraz się bierze za uzupełnianie info i nowe wątki ;)
  2. No faktycznie [B]albiemu[/B]! :) Czysta prawda! Dziękuję:calus:
  3. Od razu post rezerwuje, żeby znów miejsca nie zabrakło...:razz:
  4. [quote name='Kika9004']Stan suni się poprawił :) łupież zniknął ...[/quote] No i chyba o to chodziło, nie? ;) SUPER!
  5. [quote name='GoskaGoska']no i zadna nie podziwia :mad:[/quote] A co tu podziwiać?? [B][COLOR=red]Tobi[/COLOR][/B], jak[B][COLOR=red] Tobi[/COLOR][/B]- mały, zakudłacony i czepliwy do psów:evil_lol::evil_lol: Ino na pierwszej fotce udało Ci się zmylić potencjalne nowe domki- takie niewiniątko z niego wyszło...!:loveu:
  6. Kuźwa, ciotki! Nawet jednego postu nie zostawiłyście na moje fotki!!!:angryy: Cholera- sunię wypromować chce to jak nawiedzone się na wątek rzuciły, nooooooooooooooooooo!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Na ostatnim foto stanęłam prosto, jak modelka :roflt:
  8. epe o warunkach nie wiem nic, bo i nie mam od kogo- prawie wszyscy na urlopie- ale się dowiem, spoko ;) Natomiast o sympatię się nie martwię, bo to był jego pies na początku, tylko później ją zostawił na pastwę losu, kiedy przestał pracować w schronie na jakiś czas. Więc ze wzajemnym zrozumieniem nie powinno być problemu ;)
  9. [B]Bruńcio[/B] ukochany za wszystkie czasy od Ciebie, cioteczko! :multi::loveu: Jak już wspomniałam wcześniej (albo i nie:eviltong:) intensywnie trenujemy od około 1,5 do 2 miesięcy. Znaczy rano (o 4:50) rowerek i kłusek, lub bieganie z równouprawnieniem, czyli pańcia też pomyka:-D Później godzinka na polach totalnego luzu, czyli wariactwa wspólne z [B]Bonusią[/B]. Następnie trening posłuszeństwa. A na koniec dłuższy spacerek (ok. 24:00) i/lub ciągnięcie oponki, kiedy energii jeszcze nazbyt dużo. [I][SIZE=1]Oczywiście między tym wszystkim przerwy na zarabianie pieniążków, co by dzieci pańci do adopcji nie wystawiły:diabloti: za znęcanie się!:diabloti:[/SIZE][/I] [I][SIZE=1][/SIZE][/I] I meritum tego wszystkiego jest taki, że mi spodnie już z tyłka lecą, a [B]Bruńcio[/B] dzisiaj zważony u weta przekroczył wszelkie możliwe normy, zaliczając pięćdziesiąty pierwszy kilogram żywej agresji!:diabloti::evil_lol::cool1: Jedyne co tłumaczy cały ten paradoks jest fakt, że głodzę pieska podając jedynie 3/4 michy i że mięśnie są dużo cięższe od tłuszczyku! [B][COLOR=darkred]Zapodajcie jakiś kawał, co bym w deprechę nie wpadła![/COLOR][/B]:-(:-(
  10. [SIZE=3]JEDNO WIELKIE ALBUSIOWE SZCZĘŚCIE![/SIZE] [I]Brak słów, żeby opisać co czuję, jak oglądam te zdjęcia...[/I]:shake:
  11. Koniec końców, SARA przebywa aktualnie u jednego z pracowników schroniska:roll: Nie wiem, czy to tymczasowe rozwiązanie, czy jakie...- w każdym razie domy, których była cała masa zostały odesłane z kwitkiem. Ciekawe, czy to już koniec tułaczki tej biednej psiej duszy???
  12. [quote name='Negri']pies już szczęśliwy w domu[/quote] PIĘKNIE! :) Zmieniam tytuł!
  13. Na fotce wyszła 100% ładniej, niż w rzeczywistości:evil_lol: [I][SIZE=1][B]Małpa jedna- do ludzi miodzik, ale na Bruńcia to rzucała się raz za razem- aż musiałam korektę zastosować[/B][/SIZE][/I]:diabloti: [I]...i nie widać moich słodkich kaloszków![/I] :( [I]...normalnie załamię się...[/I]
  14. [quote name='demi'] ale jeszcze nigdy nie widziałam tego psa jak byłam na Kozanowie, także ręce opadają :shake:[/quote] Ja pierd**ę! Przecież to jest jakaś masakra piłą mechaniczną!:-( A ten facet w ogóle jeszcze tam mieszka??? Może psa też już tam nie ma...?
  15. Jak się moje modły ziszczą to będzie git!:roll: [B][SIZE=4]TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE!!![/SIZE][/B]
  16. [quote name='Molli'][CENTER]W schronisku w Przyborówku niedaleko Poznania przebywa rottweiler, który ma ok. 7 lat.[/CENTER] [CENTER]W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny, miły i delikatny. Został zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany. Rottek jest pieskiem bardzo długo czekającym na dom.[/CENTER] [/quote] Ten rocio zgłoszony pod poniższym linkiem ;): [URL]http://www.rottka.pl/forum/viewtopic.php?t=1086[/URL]
  17. [quote name='rotek_'] wspaniale bawiliście się:loveu:[/quote] ...i będziemy jeszcze:cool3:
  18. [quote name='xmartix'] a jaki kod mam Ci wysłać?[/quote] pocztowy :)
  19. [quote name='monika083']cioteczki Kola to jest chlopak czy dziewucha?[/quote] Hmmm, a w opisie nie ma?? :eviltong: [B][COLOR=red]KOLA[/COLOR][/B] od collie- chłopak do jasnej ciasnej!:razz:
  20. [quote name='xmartix'] p. Marta pyta jaki miał stosunek do psów jak był w schronie bo strasznie się rzuca na nie.[/quote] No ale to jak gdyby powinno być wiadome dla wszystkich! Dziwi mnie to pytanie ogromnie :roll: Od początku trąbię, że Albuś/Diego nie nadaje się do innych psów, a z tym jego rzucaniem to tak być nie może. Niech p. Marta da mu konkretnie do zrozumienia, że jej się takie zachowanie nie podoba i nie wolno mu ręki z barku wyrywać, bo nie lubi innych psów! Jeżeli ma kontakt ze szkoleniowcem to na pewno jej pokaże co i jak- byle łagodnie, acz konsekwentnie. Proszę na pw wszelkie dane potrzebne do przelania pieniążków za bazarek [B]GoskaGoska[/B] od Ciebie [B]xmartix [/B];) Imię, nazwisko, adres dokładny, kod i nr konta- dzięki! Sama się zdziwiłam, że aż za tyle zabawkę zalicytowałam:roflt:
  21. [quote name='Bakteria'][CENTER][B]Wika [/B]jest około 7-letnią suczką w typie rottweilera.[/CENTER] [/quote] Wstawiłam ją na stronę Pomorskiej Fundacji Rottka: [URL]http://www.rottka.pl/forum/viewtopic.php?t=1063[/URL]
  22. ...opinie po wierszyku o tunelu (na razie dwie ;)): 1. [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][SIZE=1] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/brawa.gif[/IMG] dooobre[/SIZE] [SIZE=1]2. świetne [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/brawa.gif[/IMG] pozostaje czekać aż znów ją coś natchnie [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/buja_w_oblokach.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2][B]albiemu[/B]- [I]to mi jest niesamowicie miło, że takie cudowności mają możliwość trafić na wątek mojego Bruńcia[/I][/SIZE][I]:loveu:[/I][/SIZE]
  23. ...opinie po wierszyku o klinie: 1. [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG][SIZE=1] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] dobre [/SIZE][IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/n26.gif[/IMG] 2. [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG][SIZE=1] zobaczylem tytuł tematu i juz wiedziałem co napisze "a myślałem że tu bedzie wierszyk" [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] kto by sie spodziewał że ktoś wpadnie na pomysł napisania wierszyka o klinie [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/brawa.gif[/IMG] [/SIZE][IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/brawa.gif[/IMG] 3. [SIZE=1]Dobre [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [/SIZE] 4. [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG][SIZE=1] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG]h [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG]h [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG]h [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG]h [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG] [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/hahaha.gif[/IMG]h[/SIZE] [SIZE=1]5. rewelacja [IMG]http://www.akagera.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][/SIZE]
  24. [quote name='Gamba']Chciałbym rozwinąć tą kwestię .Czy ktos wie o kogo chodzi w tym kawałku ? :diabloti:[/quote] :roflt: [I][SIZE=1]Bez tej emotionki na koniec to cyba nie domyśliłabym się o kogo chodzi!:evil_lol:[/SIZE][/I]:evil_lol::eviltong: [B]albiemu[/B]- BOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKIE! :) ...i chcę Ci zakomunikować, że te wszystkieg Twoje artystyczne kombinacje spisuję skwapliwie i jak się tego troszkę więcej uzbiera to zrobię tomiczek i zrobię Ci prezent ;) Sama się ze śmiechu poryczysz! hahaha [I][COLOR=darkred]Wstawiłam Twoje wierszyki na forum dobkowe i zaraz przekopiuję komentarze[/COLOR][/I] ;)
  25. Zaliczyliśmy wczoraj pierwszy raz (jeszcze nie wiem, czy ostatni) maleńki trening agility :-D Jedna przeszkoda lepiej, inna gorzej- grunt, że się Buńciowi podobało! Czasami miał stresa i sobie poburczał (jak to burczymuchy mają w zwyczaju:evil_lol:), ale ogólnie z pieskami ćwiczył na placu i wyszło nawet fajnie. Był rozkojarzony na maksa i często zamierał w bezruchu obserwując przewodników innych psiaczków: [I][B]co oni tak krzyczą?, co oni tak po tym placu latają? te psy powariowały, czy jak? :roflt:[/B][/I] [B][/B] [U][I][B][SIZE=1][/SIZE][/B][/I][/U] [U][I][B][SIZE=1][/SIZE][/B][/I][/U] [U][I][B][SIZE=1]Króciutka relacja z wczorajszego gg:[/SIZE][/B][/I][/U] [I][B][SIZE=1][/SIZE][/B][/I] [FONT=MS Shell Dlg 2]zaliczyliśmy 2 razy kładkę ruchomą do połowy, bo jak sie przechylała to oczywiście pani prowadząca do mnie mówi- trzymaj go mocno, ale weź tu bądź mądra i trzymaj Bruńcia mocno hahaha- oczywiście poleciałam razem z nim na trawę :evil_lol:, zaliczyliśmy następnie...[/FONT] 23:28:27 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...przeszkody- hopki- no takie deseczki przez które się skacze- nie wiem, jak to się wszystko nazywa- fajnie skakał, wysoko, na parówkę oczywiście, ale ja byłam z boku i szło extra, kilka razy strącił, ale to nieważne na tym etapie, potem...[/FONT][/COLOR] 23:29:14 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...walczyliśmy z deską udającą kładkę ruchomą, którą położyłyśmy na płąsko i leżała na ziemi- wtedy spoko, ale jak[/FONT][/COLOR] 23:29:43 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...podłożyłam pod nią cegłóweczki i była lekko ruchoma to zaczęły się schody, ale nic to- lecimy dalej...[/FONT][/COLOR] 23:30:03 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...najlepiej było z tunelem:lol:[/FONT][/COLOR] 23:30:49 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]najpierw weszłam sama i Bruńcio za mną, potem znowu to samo, tylko Bruncio chciał jak najszybciej go pokonać i przebiegł po mnie, a ja zostałam w środku:roflt:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...a potem to już wystarczyło, żeby Danusia (chyba nie pomyliłam:oops:) wstrzymała go za smycz z jednej strony, ja mówiłam leż, zostań, pokazywałam mu się z drugiej strony i darłam się TUUUUNEL!, a on jak torpeda darł przez środek i wylatywał na mnie z całym impetem- myślałam, że chce mi dziurę w środku wywalić- między głową, a doopą :roflt:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][U][B][I]Wrażenia niezapomniane![/I][/B] ;)[B][I],[/I][/B] [B][I]ale...[/I][/B][/U][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Bruńcio już był taki zmęczony tym upałem, że i tak cud, że w ogóle na plac wyszedł, ale on jest odporny fizycznie- normalnie, jak czołg :) 23:38:58 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...jak z nim przyjechałam do domu to...[/FONT][/COLOR] 23:39:45 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]...chętnie by ze mną jeszcze poćwiczył- gadał do mnie, że "chodźmy i zrób ze mną coś- cokolwiek, byle byśmy poszli" buahahahaha Jakiegoś szaleju się napił, czy coś?[/FONT][/COLOR] :mdleje::mdleje::mdleje: [/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...