-
Posts
8448 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koperek
-
Taki PRZEFANTASTYCZNY onek oczekuje na naszą szybką pomoc! Albo go zagryzą- na co się zanosi, albo go uśpią przy najbliższej okazji po pogryzieniu...:-( Tak, czy siak długo nie pożyje bez naszej pomocy! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/188/7764b4ba2740b84e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/184/c9b341526ffafa58med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/189/ed7a80e5f41deda2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/184/1f95a77e39fdc715.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='GoskaGoska']to co jakieś konsulatcje by mu byly potrzebne?[/quote] nie, tylko a może AŻ opieka ludzi, którzy znają się na szybkim wzroście molosów takich ogromnych, jak ten!!!
-
SIWA - młoda, piękna, BEZDOMNA... - JUŻ NIE!! Mieszka w RAJU! :)
Koperek replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
A dzisiaj taki trochę smutasek była i do obcych z dystansem:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/184/0ec584efeaf3b6af.jpg[/IMG][/URL] -
...psiak, który nie zna nawet zapachu trawy..... w DT w Niemczech
Koperek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou'] i tak sobie licze po cichu, że w Koperkowych archiwach fotograficznych i sunia sie gdzieś znajdzie...;)[/quote] a może się znajdzie, ale nic nie obiecuję, bo ostatnio sporo poszło do kosza... -
[B]Dozio[/B] ma na moje oko poważne problemy z chodzeniem. Jak ktoś się nie zajmie na poważnie jego stawami i kosteczkami i ogólnie rozwojem fizycznym to kiepsko to widzę. Już ciężko mu się wstaje, chodzi krzywo i łapy też ma krzywe. Dzisiaj... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/189/b8c8c8769549267d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/188/b19d1a1385e9da4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/184/9898ae846f499b80.jpg[/IMG][/URL] [B][I]...poniżej widać jego postawę i krzywe łapki...[/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/189/848363f7c01d7f12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/188/394936bc03cd715fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
...psiak, który nie zna nawet zapachu trawy..... w DT w Niemczech
Koperek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Chłopak ze Szczecińskiej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/189/f8cd20a00c8fe506med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/189/9d73e72219ed1bb5med.jpg[/IMG][/URL] -
Większy niż duży, pięknie pręgowany, atakowany w boksie. MA DOM!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=red]BURASEK[/COLOR][/SIZE][/B] dalej siedzi na tym samym boksie. Znaczy leży na budzie- to jest jego pozycja stała, niezmienna. Zawsze na dachu końcowej budy- zawsze na boczku- zawsze w cieniu:roll: -
[quote name='GoskaGoska']co wet to opinia- juz nie będę się w dawać dyskusje - jednak sporo wetow uważa, ze powinno się czekac, az pies dojrzeje i by czekac do roku[/quote] W USA ciachają wszystko w wieku około 3 i 4 miesięcy i co?? wszystkie psy żyją i mają się świetnie, a robią to od kilkudziesięciu lat ;)
-
[quote name='GoskaGoska']tylko jesli ma 10miesiecy to jest ciut za mlody na kastracje:roll:, chyba ze ma 1,5 rok no to juz nie :cool1:[/quote] tak czy siak nie jest za młody na kastrację ;)
-
Najstarsze fotki- z początku pobytu w schronie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/188/b2fc2ef71c8b863b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/188/4ccdf3ae3670088cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/184/a18766f4f9d5c917.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='GoskaGoska'][B]a jest wykastrowany Koperek - czy mają tylko dziewczyny tak pisac?[/B][/quote] faktycznie nie sprecyzowałam... Nie jest wykastrowany, ale chciałam, żeby tak było w ogłoszeniach, skoro już robicie ;)
-
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reksiu21']A jak sie czuje ten skatowany? Widzial go ktos otatnio?[/quote] Jeżeli jeszcze będzie to go jutro zobaczę. -
[quote name='fiorsteinbock'] Kopiuje fotki i porobie troche ogloszen....[/quote] To pisz od razu, że [B]już wykastrowany[/B].
-
Większy niż duży, pięknie pręgowany, atakowany w boksie. MA DOM!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[B]anett[/B]- sorki wielkie za brak odpowiedzi! Tak jakoś umknął mi wątek [B][SIZE=3][COLOR=red]BURASKA[/COLOR][/SIZE][/B]... Poza tym nie wiem, co się z nim teraz dzieje- w schronie dawno nie byłam. Będę w tym tygodniu to może coś się dowiem ;) [B]DZIĘKI za wszelkie ogłoszenia!!!:loveu:[/B] -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to skoro aż tak się Wam podobają:roflt: to wklejam jeszcze hahahahahaha [B][SIZE=1]Początek "zabawy"[/SIZE][/B] ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/183/1a5b3d64e285baaemed.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=1]...tak mocno trzymam![/SIZE][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/183/6278b70b86f3d032med.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=1]...że aż mi oczy wychodzą hahaha[/SIZE][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/187/fe32821084909eeamed.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=1]...a taki jestem zadowolony, kiedy wywalczę klinika :)[/SIZE][/B] [SIZE=1][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/187/008a9c9a8188a37dmed.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
O suczce wiem- a teraz, jak wstawiłaś foty to naocznie widzę, że z tym CHUDZIELCEM to nie żarty! A pies jest nowy! Te dwa z pierwszego postu poszły do adopcji. -
Lodzia- tak zwyczajnie porzucona pojechała do Niemiec po NOWE ŻYCIE!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']zrobie zrobie tylko nie wiem co tam pisac o niej dokladnie to zrobie niedokladnie:razz:[/quote] Nie rozumiem. Jak nie wiesz, co pisać??? Przecież wszystko jest w pierwszym poście!:roll: -
Lodzia- tak zwyczajnie porzucona pojechała do Niemiec po NOWE ŻYCIE!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']no ale to bylo 10.07:shake: [/quote] Ale przynajmniej było! ...a ja etatu płatnego przy kompie nie mam, niestety. Poza tym co za różnica z których ogłoszeń, skoro i tak nikt o [B][COLOR=magenta]LODZIĘ[/COLOR][/B] nie dzwoni???? Będziesz mieć chwilkę to zrób- ja nie mam kiedy... -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][I]Widzę, że moja relacja + foty zrobiły na wszystkich takie wrażenie, że zaniemówili :D To może relacja następna + zdjątko odetka towarzystwo?[/I] ;)[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Co tu dużo pisać- każdy dzień przynosił inne rozwiązania, inne doświadczenia, inne rzeczy do naprawienia, inne do wyuczenia, a jeszcze inne do wyszlifowania. Przy okazji wolnego dnia (oczywiście z myślą o wypoczęciu psów- nie przewodników!, bo o tych drugich nikt nie dba- możesz zdechnąć na placu ze zmęczenia, a nie dość, że nikt nie pożałuje to jeszcze opieprz dostaniesz! [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/haha.gif[/IMG] [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/haha.gif[/IMG] ) nauczyliśmy się pływać na głębokości [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/cheesy.gif[/IMG] Ponieważ do tej pory tylko do wysokości brzuszka i żeberek Smoczek brodził. Zaliczyłam z Bruńciem 2 lekcje pływania i wyszłam z tego tak pokiereszowana, jak po ostrym molestowaniu [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/boisie.gif[/IMG] No ale jak już mam siniaki na nogach wielkości męskiej pięści to co mi przeszkadzają jeszcze sznyty na rękach długości 15 cm?? [IMG]http://www.forumrottweiler.pl/images/smiles/toung.gif[/IMG] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][B]Bieeegnieeeeeemy z powrotem do Tadzika![/B] :)[/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/187/b5ba4cc6bb8eb69bmed.jpg[/IMG][/URL] -
Lodzia- tak zwyczajnie porzucona pojechała do Niemiec po NOWE ŻYCIE!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']a kto mial dzwonic jak ogloszen nowych nie miala:roll:[/quote] yyyyyy... A może by tak szanowna Pani [B]GoskaGoska[/B] posty wcześniejsze poczytała?? Siedziałam kilka godzin nad ogłoszeniami! -
[quote name='GoskaGoska']Koperku ty jedziesz jakos do schroniska? zeby je wyciągnąc z boksu - zobaczyc - moze np z suczkami się Spike dogoduje, zrobic jakies ladne zdjęcia odrazu na koty sprawdzic itd. MOze wtedy by coś się ruszyło[/quote] JEDYNIE wtedy coś ruszy! ...i tego się będę trzymać:roll: Jadę we czwartek i chyba caaaaaały dzień mi to zajmie.
-
Lodzia- tak zwyczajnie porzucona pojechała do Niemiec po NOWE ŻYCIE!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']co tam z Lodzuchna kochana? czy po tej porcji Koperkowych ogloszen z 10 lipca zadzwonil ktos chociaz?[/quote] Nie wiem, co z [B][COLOR=magenta]LODZIĄ[/COLOR][/B] aktualnie się dzieje... Dawno w schronie nie byłam- już wcześniej mnie przeklinali, że psy bez pomocy zostawiam, a teraz to już krzyżyk na mnie zarysują:diabloti: Ale się nie dam i trzeba będzie [B][COLOR=magenta]LODZIUSI[/COLOR][/B] nowe fotki na zewnątrz strzelić, bo lipa jakaś straszna... [B]Nikt kompletnie nie dzwonił w jej sprawie- ani jednego pytania![/B]:shake: