-
Posts
8448 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koperek
-
[quote name='irysek']jakos spajkiego wielkie zapomnienie dorwalo :([/quote] Wybraź sobie, że o Nim pamiętam- tylko zawsze jak się zjawię w schronie to albo nie ma opiekuna, albo są ważniejsze rzeczy do zrobienia, albo nie ma czasu. Cóż- fajnie się mówi, jak nie ma kogoś na miejscu... A wyciągnięcia [B][SIZE=3][COLOR=red]Spajkiego[/COLOR][/SIZE][/B] nie proponuj osobie, która nie ma zbytniego doświadczenia! To nie jest nakolankowa przytulanka:p Zresztą- jak ma chęci i czas- niech próbuje- ciekawam, czy ktoś Go wyciągnie :)
-
[quote name='GameBoy']sorry ze tak sie dopytuje, mimo, ze nie angazuje sie w adopcje czynnie :oops: ale takie szybkie przyjezdzanie po psa jak sie ma suke to mi troche smierdzi i bede naprawde bardzo bardzo szczesliwa jak wszystko sie wyjasni in plus :roll:[/quote] No ja to wiem- dlatego chcę się wybrać do schronu i być przy adopcji, bo wiadomo, że nie zawsze ktoś o to zapyta, a ja postaram się dowiedzieć o to odpowiednio:evil_lol:
-
Cóż więcej... [B]941/07[/B] [B]Sześć lat, pies, średniej wielkości. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Jest psem delikatnym, łagodnym i wiernym. Na nowy dom czeka już 2 lata :-([/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/187/65e3b9cd38790379med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/images/photoalbum/jj.jpg[/IMG] [URL="http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/photogallery.php?photo_id=60"][IMG]http://www.tvk-gaj.pl/~schronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_31/jjjj_t1.jpg[/IMG][/URL]
-
Coś a'la AZJATA łamane przez MOSKIEWSKI łamane przez na pewno jakiś STRÓŻUJĄCY hehe ;) Tak, czy siak przepiękny pies, na którego zwróciłam uwagę już daaawno temu, ale se pomyślałam: [I]No kto, jak nie on pierwszy znajdzie dom! [/I]Cóż- widać pomyliłam się i to mocno- czeka już któryś miesiąc z kolei... Przybył baaardzo chudy i zaniedbany, nie wychodził z początku z budy. Ale to się zmieniło- spójrzcie proszę na zdjęcia :) [B][I][SIZE=1]Krótka notka ze strony Negri:[/SIZE][/I][/B] 1941/08 Pięć lat, pies, mieszaniec owczarka kaukaskiego. Trafił do schroniska bardzo chudy. Obecnie przybrał na masie i czeka na nowy dom. Jest troszkę nieufny. Po przełamaniu pierwszych lodów staje sie bardzo miłym i oddanym psem. [B][I][SIZE=1]Fotki moje ;):[/SIZE][/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/0d368ee3012bcf76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/188/716526543785048fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/191/b8b78ac8313ed96e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/187/368aa3142adb8028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/187/e742325a696335b2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
Koperek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Nowe wątki (dodaję po kolei...): [B][SIZE=3][COLOR=red]1.[/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/owczarek-niemiecki-sunia-cudowny-charakter-wroclaw-145598/#post12899882[/URL] [SIZE=3][COLOR=red][B]2.[/B] [/COLOR][COLOR=black][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/azjato-benek-piekny-kochany-wroclaw-145600/#post12899933[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]3. [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/czarny-jasno-podpalany-srednio-wiekszy-z-poczciwym-pyskiem-takim-psim-spojrzeniem-145601/#post12899960[/URL][/COLOR][/SIZE] -
[I]Gdybym nie miała psa to byłaby już u mnie! To chyba wiele wyjaśnia, jak świetnym jest psem! Z tego, co pamiętam przyjęta została w kolczatce, więc jest psem zapewne mieszkaniowym. I tak też się zachowuje. Spokojna, cicha, mądra, zgodna, oczami szukająca pomocy.[/I] [I][SIZE=1][B]Krótka notka ze strony schroniska:[/B][/SIZE][/I] 816/09 Cztery lata, suka. owczarek niemiecki. Suka jest miła choć na początku znajomości zachowuje dystans. Właścicielowi, który poświęci jej trochę czasu odda całe serce. [B][I][SIZE=1]Fotki pannicy:[/SIZE][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/aac2dc8438d04411.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/d5e6d145422922cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/833fc734c0b3cb7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/188/b8cb54185d207006.jpg[/IMG][/URL] [B][I][SIZE=1]Jak widać po poniższym, pierwsze lody szybciutko przełamałam[/SIZE][/I][/B] ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/188/a6c82008801ee3f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/187/b92290d3edbaacea.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='GameBoy']dziewczyny czy on jest ciachnięty? i jak z ich suką - czy wysterylizowana?[/quote] Pies nie ciachnięty. A jak z suką to xmartix trzeba by zapytać- ona z tego co widzę- zajmuje się adopcją...
-
Zaległe fotki PIĘKNISIA :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/104/28e125bce4b9ca40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/1d7a511622acbb5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/ea761063846166e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/8c23ec9fe8b1d7f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/9258dc3e9b997a2c.jpg[/IMG][/URL]
-
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']serio taka jędza? a tak jej ładnie z pyska patrzy ze zdjęc , jakby sie smiala[/quote] No ja jeszcze nie wiem, czy jędza hehe ;) Coś ciekawego wyprawiała przy przyjęciu- więc wyjdzie w praniu. Ostatnio chciałam ją wziąć na spacer, weszłam do boksu, a ta do budy- mimo, że przy siatce stała chwilke wcześniej i się przywitała ze mną. Więc chciałam jej pętelkę na szyję założyć, ale się cofała głębiej do budy. Stwierdziłam, że prędzej, czy później sama do mnie wyjdzie. ...zobaczymy... -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']ok, fajnie ta sunia jest w takim typie ze szybko by znalazla dom, tylko trzeba jej ładnych fot;)[/quote] Może i typ poszukiwany, ale z tego, co się nasłuchałam to charakterrrrek niebardzo hehe:p Ale zobaczymy w niedzielę, czy do mnie też się postawi ;) -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']Na kogo mozna dac kontakt? postaram sie te dwa szybko umiescic na adopcyjnej Nadziei dobermana,fajnie by bylo jakby cos wiecej bylo wiadomo, jakie sa[/quote] w niedzielę będę w schronie to powyciągam ;) i przekażę Ci na akagerze, jak i co z którym- OK?? a kontakt: 605095144 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
[quote name='GoskaGoska']no trzeba kogos szybko znalesc bo Pani chce przyjechac po niego w niedziele[/quote] [B]Gosiu[/B]- przekaż Pani, że niech przyjedzie- powiesz tylko mi, o której to będzie, a ja się zjawię w schronie (byle nie w godzinach 11:30- 14:00!!!) i sobie z nią porozmawiam- to będzie taka wstępna gadka przedadopcyjna ;) Gdyby było bardzo źle- a tego się nie spodziewam, ale różnie może być to zainterweniuję u tego, kto akurat będzie miał dyżur i adopcji najwyżej nie będzie hehe
-
[quote name='Charly']dziś nie dałam rady. Obiecuję jutro sprawdzę.[/quote] Raczej się nie spieszy aż tak- chociaż suni pewnie, ale miło byłoby wiedzieć ;)
-
Lodzia- tak zwyczajnie porzucona pojechała do Niemiec po NOWE ŻYCIE!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[B]Moniś[/B]- dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęekuję!!!:loveu: ...za ogłoszonka ;) -
[quote name='Charly']sprawdzę jutro.[/quote] SUPER! [CENTER][SIZE=3]...a tymczasem [COLOR=magenta][B]SONIECZKA[/B][/COLOR] prosi o domeczek!!!:-([/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='xmartix']nie ma, jak chodzi to ani nie kuleje ani go nie boli[/quote] Ja zauważyłam bynajmniej co innego, ale cóż... Skoro pies powiedział, że go nie boli to co mi pozostało:diabloti: A tak poważniej to nie są to stawy 100% zdrowego psa- "prostość" tych łap także pozostawia wiele do życzenia!
-
Kochana dziewczynka... :( A ma ktoś z tego schronu- nie wiem- wolontariusz? możliwość sprawdzenia reakcji na koty?? Czy goni, czy nie to nieważne- ważne, żeby nie zjadła hehe ;)
-
[quote name='hajaa']Może Konia zostanie we Wrocławiu ... ;)[/quote] Ojejku!!! To byłoby super! Miałaby socjalizację za free z Nami ;)
-
[quote name='Alusia']Kto reflektuje na jakiś spacerek w ten weekend:razz: ??? Bo tu coś miasto spotkań śpi :diabloti:[/quote] Oczywiście, że MY! :) Bez nas to wiadomo- nuuuuuuuuuuuuudy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale tylko i wyłącznie NIEDZIELA!!!
-
[quote name='GoskaGoska']kurcze trochę szkoda, jak sunia jest pod ręką to trzeba by było ją przetestować, bo znając zycie trafi na ogolne i będzie problem- a zaraz któs będzie zainteresowany jaka jest do kotów:roll:, bo przeciez takie przekorne jest życie[/quote] Wiesz co [B]Gosia[/B], mi już pomału zaczyna zlewać, czy ktoś będzie chciał wiedzieć, jaka jest do kotków, królików, papug, żółwi, czy świnet wietnamskich! Popatrzmy na to bardziej realnie- TO JEST BABCIA OWCZARKOWA, którą w razie co można z łatwością "zakręcić" i pies, jak marzenie :) Co więcej chcieć?? A jak ktoś nie ma na tyle siły przebicia, że sobie ze starym, dużym psem nie poradzi to niech weźmie starego, małego psa- WSZYSTKO! Albo niech nie bierze wcale ;)
-
[quote name='GoskaGoska']a co bys Koperku o jej zachowaniu napisala ? Jak koty np?[/quote] [I] Gdyby trafiła do mnie to nie byłoby najmniejszego problemu z niczym:evil_lol:, ale to wyjątek...[/I] Ale tak na serio to jej nie sprawdzałam. Na małe pieski miała ochotę, ale wolontariuszki wakacyjne (młode dziewuszki- pierwsze na oczy widziałam) powiedziały mi, że jak chcę ją adoptować to mogę się nie marwić, bo z psiakami ok:lol::lol::lol:- hahahaha myślałam, że zejdę z tego świata ze śmiechu, ale było fajnie:p
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/190/2058d32b29ccf305med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/bd47a565bd6ed502med.jpg[/IMG][/URL]