-
Posts
8448 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koperek
-
Alarm! owczarek sunia Dali jej 16lat- Roma w DS :)
Koperek replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Gosiu, a w tytule to możesz użyć zachęty jako: [B]Sunia owczarek z umaszczeniem użytka[/B], bo tak wygląda- jest przepiękna! A 16 lat to ona ma, jak mi tramwaj po głowie jedzie...:roll: -
Mam jej kilka fotek- jak znajdę to wkleję. Ostatnio (hmmm... jakiś miesiąc temu) wyczesałam ją z dredów, które stanowiły pancerz, jak na żółwiu. Nie mogła się już zbytnio poruszać, a tak to jej się luźniej zrobiło i widać było ewidentnie, że uśmiech na pysiu zawitał :) [I]...a tyyyle miałam roboty, że ręce mi już mdlały i dlatego dałam sobie już spokój...[/I] [B][U][COLOR=red]FOTKI Z PIERWSZEGO OKRESU POBYTU W SCHRONIE![/COLOR][/U][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/212/b976a5b68f0fac46med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/208/64c686677f7398f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/55865c96fb7f67a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/213/586ecb1a9292e833med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/212/9352722a862ccae7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/208/a3b14bf68dfc8ac5med.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja pierwsze co poradzę to telefon do schronu. Pogadajcie sobie z pielęgniarzem (p. Krzyśkiem), pogadajcie z p. Lidią i się zobaczy. Ja tutaj widzę kilka małych uchybień z Waszej strony, jak tak przeczytałam te 2 strony. Może nie do końca wszystko napisałaś, ale na razie nie chcę nic radzić. To są DETALE, ale właśnie dlatego może jesteście dla KUMPLA nie do końca czytelni, jako przywódcy- bo raz jest traktowany, jako robotnik i wtedy się uspokaja i jest gites, a raz, jak prezes i wtedy: teraz Wam pokażę. Może się mylę, dlatego skontaktujcie się z w/w ;)
-
[quote name='gusia1972'][B]Koperek[/B] nie irytuj się, jakbyś zaglądała do tematu głównego to byś wiedziała że trzeba przed akcją ustalić godziny na które się przychodzi, jak by to było jakby 20 psów przyszło na 12.00 ?? a akcja jest planowana do 13 ? dr Marczak nie jest z Wrocławia, musi zebrać krew i bezpiecznie i szybko ją przewieść. ale że mam miękkie serce i dobro psów przedewszystkim to sama się z Tobą zamienię i zapraszamy Cię na 11.00 - pasuje ?? PS. też będę po imprezie i nie wiem o której wrócę do domu :)[/quote] Więc załatwione mam tak, że przyjadę jako ostatnia- JEŻELI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ? Czyli na godz. 13 będę na klinikach. Od tego załatwiania głowę mam, jak balon, ale nic to- grunt, że dojadę ;)
-
[quote name='adelan-te'] Mądra z niego bestia i szybko sie uczy licze na to że za miesiąc sie już unormuje tak na poważnie..[/quote] Kumpel to inteligent pełną gębą, dlatego też nie będzie Wam się NIGDY nudzić- zapewniam!:evil_lol: [quote name='adelan-te']Walka o przywództwo zostanie po naszej stronie i będziemy mieć Kumpla po naszej stronie:)[/quote] Nie chcę absolutnie jakoś źle Was nastawić, ale tzw. "walka o przywódctwo" rozgrywa się praktycznie przez cały okres życia takiego psa, jakim jest [B][SIZE=3][COLOR=red]Kumpel[/COLOR][/SIZE][/B]. Tylko nie podchodźcie do tego w ten sposób, że to jest jakieś bardzo uciążliwe i nie załamujcie się! Po prostu trzeba nauczyć się stosować pewne schematy i reguły, a później to samo wchodzi w krew i jest samostosujące się :)
-
Dłuuuugo nie wchodziłam na wątek:diabloti:, dziewczyny troiły się i dwoiły (jak napisała [B]Gosia[/B]), a tu spojrzałam i jednocześnie oczy mi wyszły:crazyeye::roflt: [B]adelan-te[/B] pisz proszę o wszystkim, bo [B][SIZE=3][COLOR=red]Kumpel[/COLOR][/SIZE][/B] to jednak specjalny i specyficzny kropkowany jegomość:evil_lol: Nie wiem, czy tak robicie i jeżeli tak to z góry przepraszam za bezczelność, ale na początek "znajomości" niech sobie nosi kaganiec po domciu- jemu nic nie będzie, a Wasza postawa będzie bardziej odważna i otwarta- wtedy i pies się przekonuje, że nie ma sensu chyba jednak walczyć o prawo przywódctwa;) [SIZE=3]Jednak z Twoich opisów to lepiej trafić nie mógł![/SIZE] Bo albo Wy, albo dożywocie w schronie- tak to sobie wyobrażałam, niestety...
-
[quote name='gusia1972']Koperek na jedenastą to jest już tłok :shake: 9.00 i 9.15 są wolne i 11,30 i 11,45 i po 12,30 którą porę wybierasz ?? :) musisz pół godziny mieć na 2 swoje psy w trakcie godziny 4 psy wchodzą, dziewczyny zapisują się tak co 15 minut wiadomo że Cię przyjmą o jakiej nie przyjedziesz ale będzie wtedy obsuwka i inni będą musieli czekać[/quote] Ale ja nie mogę inaczej! Szkoda, że wcześniej nikt nie powiadomił, że TRZEBA SIĘ ZAPISYWAĆ!:shake: [I][U]Więc może powiem tak:[/U][/I] Mam dzisiaj imprezkę, która kończy się o 6 rano w niedzielę. Następnie wypadałoby się nieco przespać- chociaż 2 h!, żeby nie czuć się jak zombii. Z dobrego serca zapisałam się na akcję, więc w obowiązku czuję się tam przybyć. O godz. 12 prowadzę psie przedszkole, a jeszcze dolicz do tego dojazd z klinik!:roll: [SIZE=3][I]Jak widzisz [B]gusia[/B] staram się niemożliwe połączyć jakoś w całość i nie patrzę na to, że będę ledwo żywa![/I][/SIZE] [I][SIZE=3]Także proszę o wyrozumiałość i nieplanowanie mi dnia lub niemożliwych do zrealizowania godzin przyjazdu, bo inaczej zwyczajnie się nie da :shake:[/SIZE][/I]
-
[quote name='gusia1972'][B]Koperek, ulvhedinn[/B] podajcie o której planujecie przyjść w niedzielę na pobieranie krwi między 9 a 13,00 w temacie o akcji już parę osób się zdeklarowało z godzinami a dokładniejsze dane podamy wieczorem gdy Archiesa podsumuje już wszystkich zgłoszonych z labradory.info i Dogomanii :)[/quote] Planuję na 11 albo ciut wcześniej, bo na 12 muszę już być na Niskich Łąkach, więc to na styk... A co z tych planów wyjdzie to zobaczymy ;)
-
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Co ten Koperek znowu wymysli ?;)[/quote] Niestety ja tak mam, że w miejscu ani moje ciało nie usiedzi, ani moje myśli:eviltong::evil_lol: [quote name='ewatr']a tak serio to gratulacje tak ułozonego i grzecznego psa i sliiiicznego :loveu:[/quote] Pierwsze i drugie to nie tak do końca, ale niech będzie ;), a trzecie to już nie moja zasługa- ot trafił mi się taki brzydal i co zrobić:p:diabloti: -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka(Visenna)']to Bruno byl juz oddac krew? przeciez akcja jest 4 pazdziernika!?[/quote] hahahahaha:D [B]Aguś[/B], my byliśmy na wystawie, jako wolontariusze Pomorskiej Fundacji Rottka- zbieraliśmy na ratowanie rottweilerów z całej Polski ;) -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']tylko jak on ssie, ze mu tic tac z pysia nie wypada ... hmmm .... Ciamka, czy pod jezykiem trzyma ...[/quote] :roflt::roflt::roflt: [I][SIZE=1]Będę się powtarzać do śmierci:[/SIZE][/I] [B]albiemu[/B] KOCHAM CIĘ! ...głównie za Twoje teksty!!! A teraz hicior wczorajszej wystawy:lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/202/fae67fcd9a94c9ae.jpg[/IMG][/URL] Zebrałyśmy z Moniką w sobotę 110 zł, a wczoraj 450 zł, więc jak na dwa rottki to całkiem nieźle, prawda??:razz: Jak to bywa czapeczkę kupiłam za swoje hehe ;), ale zdziałała cuda! -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jedna fota z wczoraj ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/202/4223819520a1d917med.jpg[/IMG][/URL] ...i czekam na dzisiejsze... -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O k***a! :roflt: Wszystko fajnie, [B]Bruńcio[/B] piękny siad, reszta też cudna, tylko co to za czupiradło stoi z prawej????:crazyeye: hahahahahahahaha -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Koperku kawał świetnej roboty :calus:, nie uwierzysz-właśnie patrzę na to ostatnie zdjęcie i mnie przytyka, łezki wzruszenia wylewają się z oczek..... To się ciotka Becia rozczuliła....:great:[/quote] Ciotka bez wylewu mi tu proszę! Masz soczystego całusa od [B]Bruńcia[/B] właśnie w tej chwili i zaczynasz się uśmiechać! :calus: Przypomnij sobie drobny szczególik... Gdyby nie Twoja determinacja to nie byłoby tego wątku, nie miałabym tego co mam teraz! W ogóle to nie wiem, co by było tak na prawdę... [quote name='becia66']Jessssssuuuu, jak dobrze że on trafił na ciebie......[/quote] Nie jestem w stanie napisać tutaj, ile tak na serio mnie to kosztowały, aby wyprowadzić tego czarnucha na ludzi...:roll: [quote name='becia66']Koperku ale z ciebie śliczna dziewczynka....:loveu:... i całkiem do Bruńcia pasujesz....:eviltong::evil_lol:[/quote] :siara: ...ciotka przestań, bo się mi robi dziwnie:eviltong: A pewnie, że podobni jesteśmy- wszyscy się za nami oglądają!!!!:bigcool: Zaraz będą jeszcze fotki z wczoraj i póżniej z dzisiaj :) Ponieważ także dzisiaj pracowaliśmy bardzo intensywnie- nawet bardziej niż wczoraj- niestety jedynie mogliśmy przez 2 h wspomagać fundację swoją obecnością... Ale dzieci miały frajdę, jak rzadko! :D Bruńcio pozował, jak prawdziwy model- zresztą sami obejrzycie! -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I mam pierwsze, jeszcze świeżutkie i cieplutkie FOTECZKI! [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] od Basi z dogo (dziękuję [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/love.gif[/IMG] ) [B]Niuniuś[/B] [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/love.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/205/e24f4ba6d5b255ca.jpg[/IMG][/URL] [B]Przygotowania[/B] [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/blink1.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/205/e9bfb4a024f54407med.jpg[/IMG][/URL] [B]Pełne skupienie[/B] [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/haha.gif[/IMG] [B][SIZE=1](szczególnie Buńcio spoważniał:eviltong:) [/SIZE][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/201/3d9f8c05601ded4cmed.jpg[/IMG][/URL] [B]...i już pełen luz[/B] [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/205/a46882ce96f7a140med.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']sunia chudzina jest na DT koło Wrocławia-chyba miala na dniach nawet jechac do domku stalego:multi:,co do psa nie mam pojęcia, pewnie jest w schronisku dalej?[/quote] Tak, [B]dzodzo[/B] zajęła się całą sprawą razem z[B] karusiap[/B], a ja zawaliłam na całej linii!!!!!!:shake: [I][SIZE=1]Ale pewnych spraw nie przeskoczę, a jakoś ważniejsze jest dla mnie póki co moje życie, bo jak ono się skitwasi to i psom nie pomogę- cóż- stało się i nie odstanie.[/SIZE][/I] Grunt, że dziewczyny organizacyjnie dały radę! :) -
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']Smok z Orzechowców nie taki straszny, dostałam od Bruńcia dziś na wystawie ogromnego całuska i żyję :D .[/quote] Ano racja święta! :) Jak to mówią- lepiej się miło rozczarować...itd:eviltong: [quote name='Basia1244']Zdjęcia prześlę na maila. Pozdrawiamy.[/quote] PIĘKNIE dziękujemy!:multi:Jak tylko dostaniemy to się na pewno chwalniemy, kto nam takie cudeńka porobił:loveu: A tak troszkę z relacji powystawowej to powiem tak... ...dumna jestem niesłychanie z naszych psiorków- znaczy z [B][COLOR=darkred]Niuniusia[/COLOR][/B] (z wrocławskiego schronu) i z [B][COLOR=darkred]Buńcia[/COLOR][/B], które ramię w ramię szarżowały po wystawowych ringach i nastawiały dupencje do czochrania oraz rozdawały buziaki dzieciaczkom na prawo i lewo (a przynajmniej mój ;)) Pokazały dwa potwory, jakie to krwiożercze bestie i psy mordercy:diabloti: -
Jutro i pojutrze jest wystawa, więc samo przez się, że my odpadamy w przedbiegach... Echhh... Jak zwykle, gdy coś się dzieje to kilka imprez na jeden weekend :shake:
-
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Koperek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Buńcio przeczytał Wasze rozżalenia, cioteczki i się mnie zapytał, czy człowieki to tak wszystkie mają, że jak się odchudzają to marudzą, bo on szczęśliwy zawsze i uśmiechnięty!!! :eviltong::lol::lol::razz: ...a nie głodny i wnerwiony chodzi! O!:p A jutro znów dzień pełen wrażeń się szykuje- aż mi krew szybciej krąży co to będzie z tego wszystkiego hehe:evil_lol: Bo postaramy się wspomóc swoją istotnością Pomorską Fundację ROTTKA i mam ogrooooomną nadzieję, że siary nie zrobimy i wstydu nie przyniesiemy, a ino zaszczyt i dumę będziemy pokazywać :eviltong: Czyli wrocławska międzynarodówka niech się dobrze przyszykuje na nadejście smoka z Orzechowców!:roflt: -
[quote name='ulvhedinn'] 1.Duża sunia, odrobinę w typie rottka, od właściciela. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, kwiczy przez kraty :evil_lol: Gruba POTWORNIE! Ma też nieładny guz na listwie mlecznej....[/quote] [B] ulv[/B] dawaj mi ją na pw, albo tutaj- wsio ryba! powstawiam dalej ;) oczywiście bez fot nawet się nie waż!:diabloti:
-
Lodzia- tak zwyczajnie porzucona pojechała do Niemiec po NOWE ŻYCIE!
Koperek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Pojechała Lodziuchna kochana ! (2135/08)[/quote] Zmieniam więc tytuł :) -
...psiak, który nie zna nawet zapachu trawy..... w DT w Niemczech
Koperek replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Uff udało się !!! Suczka 77/08 Kama jedzie w sobotę do Niemiec![/quote] W życiu nie spodziewałabym się takiego obrotu sprawy! Pięknie Iwonko!!!!:multi::multi::multi: