Kurcze 9 lipca , to już zaraz, będzie nam Ciebie brakowało.
A ten Twój Sonuś , to teraz będzie na dworze, czy mają jakieś zamknięte pomieszczenia? Jeżeli nie masz nikogo zaufanego pod ręką, komu możesz zostawiać psa, to chyba raczej nie masz innego wyjścia. Nie martw się wszystko będzie dobrze, w takich hotelikach nie mogą sobie pozwoliś żeby im pies nawiał. A długo Cię nie będzie?