[FONT=System][SIZE=3]Bajeczka miewa się dobrze, odzyskała radość życia. Oczywiście nie opuszcza mnie na krok. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=System]Gdy zostawiam ją z moimi psami w domu , to trochę popłakuje i szuka mnie po domu. Jak idziemy na dwór skacze na mnie łapami, podszczekuje i tak fajnie się skręca. Niestety sama nie chce wychodzić z moimi psami, nawet nie raczy zejść ze schodów. Za każdym razem ja muszę ubierać się i chodzić z królewną. Poza tym Bajka zdecydowanie boi się mężczyzn. Mój TZ cały czas ją głaszcze, podrzuca smakołyki, a ona oczywiście wszystko to przyjmuje, ale widać, że się go boi. [/FONT][/SIZE]