Czaka
Members-
Posts
2833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czaka
-
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7918/p1010007wn4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5684/p1010004az3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7136/p1010003vv0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/8165/p1010002fu3.jpg[/IMG]
-
Dostałam dzisiaj nowe zdjęcia Bajki :loveu: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/3420/p1010001xv6.jpg[/IMG]
-
Wydaje mi się, że najbardziej pasuje do niej Fiona
-
[quote name='agusiazet']Przyszło do mnie zapytanie o Lakiego, tego psiaka od znajomych Marty, bo ja nie zdjęłam aukcji z Allegro, może podrzucić im sunię? Wprawdzie chcą dowiezienia pieska, ale może warto spróbować!!![/quote] Podrzuć , podrzuć, bardzo proszę!!! Tylko nie wiem, czy jak ktoś zastanawia się nad pieskiem(małym), czy zgodzi się na suczkę (troszkę wyrośniętą)
-
[quote name='Fusica']Ciotka Romkowa, zmierzyłaś dziewczynkę????[/quote] Dziewczyneczka ma 46 cm wzrostu (od ziemi do głowy) i 57 cm długości (bez ogona)
-
[quote name='BIANKA1']I nie daliście jej ? :cool3:[/quote] Ani jej , ani jego :shake:.
-
Nie pisałam jeszcze, że miałam jedną wizytę w sprawie suńki. Niestety chcieli mniejszą i kudłatą psinę. Podobał im się mój Ciapuś , ostatecznie chcieli zabrać Zadrę :diabloti:
-
Przed chwilą patrzyłam przez okno, niestety kolejka jeszcze się nie ustawiła . ;)
-
Lidka, czy masz jakieś wiadomości o Pestce?
-
Fiona - bardzo ładnie :loveu:
-
Taaak Lidka, też odkryła w niej łyżwa! :evil_lol:
-
To zdjęcie wklejam żebyście mogły zobaczyć jakiej wielkości jest psina. [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2779/img4243bs9.jpg[/IMG]
-
[quote name='agusiazet']Jest śliczna i chyba będzie spora, patrząc na jej łapy![/quote] Mała to ona nie będzie, wydaje mi się, że raczej średnia. Agusiu, czy mogę poprosić Cię o allegro dla niej ? :roll:
-
To jest adres wątku mojego podrzutka, czy możecie mi pomóc szukać jej domu? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9013467#post9013467[/URL]
-
[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7776/img4253do6.jpg[/IMG]
-
[COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=System]Mam 5 miesięcy. Byłam nikomu niepotrzebnym szczeniakiem więc postanowili mnie wyrzucić. Pewnej nocy wywieźli mnie i przerzucili przez płot jakiegoś nieznajomego domu. [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=System]Bardzo się bałam , kuliłam i trzęsłam , bo od razu przybiegły do mnie dwa ogromne psiska. [/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=System]Na całe szczęście one okazały się bardziej łaskawe od moich kochanych opiekunów, którym przecież tak bardzo wierzyłam. [/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=System]Nie zrobiłam im nic złego i do dzisiaj nie mogę zrozumieć dlaczego tak mnie potraktowali. Cały czas starałam im się przypodobać, chodziłam za nimi krok w krok. [/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=System]Jestem tylko nieporadnym psim dzieckiem , które marzy o własnym kącie. Tutaj zostać nie mogę, bo i tak mają za duże zapsienie. Do schroniska jechać nie chcę, bo wiem, że mogę tam zostać na zawsze. [/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=System]Proszę pomóżcie mi! [/FONT][/FONT][/COLOR]