[FONT=System][SIZE=3]Zobaczyłam ją kilka tygodni temu i od tamtej pory nie mogłam przestać o niej myśleć. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=System]Jedyne co o niej wiem, jest to że przez jakiś czas razem ze swoją koleżanką pilnowała dużego obiektu. Niestety któregoś dnia zmienił się zarządca i obie suki wylądowały w schronie. Luka (bo tak pozwoliłam ją sobie roboczo nazwać) bardzo źle znosi schroniskowe warunki. Byłam przekonana , że ma jakąś poważną chorobę skóry. Dzisiaj zabraliśmy ją do lecznicy, miała robione badania i na całe szczęście okazało się, że nie ma choroby skóry. Jedynie ma chore uszy, ale już ma podawane leki, więc szybko wyjdzie na prostą. W tej chwili Luka jest u mnie, bo jakoś nie mieliśmy sumienia odwieźć jej do schronu. Mamy cztery własne psy i nie możemy jej zostawić na stałe dlatego bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc w szukaniu dla niej domku. [/FONT][/SIZE]
[FONT=System][/FONT]