[SIZE=3][FONT=System]Dzięki, że się odezwałaś, faktycznie Krecik miał dużo szczęścia w nieszczęściu. :loveu:Nawet nie marzyłam o takim zakończeniu. :iloveyou:[/FONT][/SIZE]
[FONT=System][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=red]Erazm bardzo ale to, bardzo Ci dziękujemy, za uratowanie malucha.[/COLOR][/SIZE] :Rose::Rose::Rose:[/SIZE][/FONT]
[FONT=System][SIZE=3]Jak będziesz miała jakieś wieści o Kreciku, to bardzo Cię proszę podziel się z nami. A dzisiaj nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć Ci udanej imprezy. :smilecol:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=System]Ps. Czy możesz mi napisać gdzie ogłaszałaś Krecia, bo muszę ruszyć z kampanią reklamową tej bidy , o której Ci pisałam :???:[/FONT][/SIZE]