[SIZE=3][FONT=System]Pewnie powiecie, że nie jestem normalna, bo powinnam się cieszyć, że Krecik dostał szansę, ale i tak strasznie trudno będzie mi się z nim rozstać. On jest taki smutny, praktycznie cały czas leży, a każde stuknięcie go stresuje. :-( Jeśli chodzi o te kropelki, które bierze, to dzięki nim zeszła opuchlizna z oczu i dopiero teraz można zrobić mu badanie. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=System]Erazm mam nadzieję, że jak wrócicie od Garncarza, to nam zaraz wszystko opiszesz. [/FONT][/SIZE]
[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2818/img5187xc5.jpg[/IMG]