Jump to content
Dogomania

natalia_aa

Members
  • Posts

    4079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natalia_aa

  1. Nie szukamy dla niej DT, ani hotelu. Suka wiele przeszła, nie chcemy jej przekazywać z rąk do rąk. Jedynym planem jest duża liczba ogłoszeń, za którą będziemy wdzięczni.
  2. Co do adresówek, moja suką ma ich kilka, bo każda przy innej obroży, większość z nich mam od 1.5 roku od czasu, jak zakupiliśmy w schronisku maszynę do grawerowania i każdy psiak z tak ową blaszką wychodzi. Żadnej nigdy nie zgubiła, nie wiem od czego to zależy. Aga wierzę, że psy się znajdą, bacznie obserwuję wątek i czekam na to, aż na dniach przeczytam, "są, są już bezpieczne"!
  3. Pierwsze wieści z nowego domu: Zasyłam zdjęcia z pierwszego spaceru z moim podopiecznym oraz po krótkiej klimatyzacji w domku. Meks podbił serca wszystkich domowników.I czuje się jak u siebie ;) Pozdrawiam [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/88d089cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/a6bef53e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/38d08501.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/7fd5649d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/fff14928.jpg[/IMG][/URL]
  4. Z tego, co mi wiadomo, procedury prawne trwają, psy zostały odebrane tymczasowo i nie ma zgody na ich ogłaszanie, są to informacje z 23.12, wątpię by coś się w tej kwestii zmieniło, ale spytam.
  5. Błagam zmieńcie opis, typowy kaszubski pies podwórkowy... On z amstaffa nie ma nic, ani budowy, ani głowy ani sierści, ani nic! :)
  6. Nie było mnie dzisiaj w pracy, ale dostałam informację, że Meks znalazł nowy domek. Zamieszkał w Gdyni w domu z ogrodem, cała rodzina się w nim zakochała, otrzymał od nas skierowanie na kastrację, która zostanie wykonana w ciągu najbliższego miesiąca. Z tego, co wiem, domek bardzo chętny do pracy z psem, dużo czytał i z uwagą słuchał tego, co przedstawiają pracownicy. Do nowej rodziny Meksa będę dzwonić na dniach, więc zapytam, jak się chłopak sprawuje.
  7. Piękny i młody, a nadal w schronisku... [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/53/d5e8e5bd.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='gameta']Alicjo, czy na umowie schroniskowej na Majro nie ma słowa o obowiązku uspienia ślepego miotu w razie rozmnożenia ? Na "naszych" schroniskowych umowach jest taki punkt...[/QUOTE] Jeśli nawet jest, a właściciele psów się nie zgodzą, nikt psów siłą nie odbierze. Wyegzekwowanie tego punktu chwilę potrwa, a na uśpienie miotu będzie za późno. Ustalona została kwestia uśpienia najsłabszych/najsłabszego malucha, dla reszty zadecydowano o szukaniu nowych domów. I pozostaje nam zacisnąć zęby i pomoc w znalezieniu takich rodzin, które odpowiednio zadbają o maluchy.
  9. Z Głogowa na dogo jest niewiele osób, znalazłam dziewczynę aneta-amicus, niestety nie znam jej. Wnioskując po stronie internetowej jaką ma w swoim profilu jest członkiem Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Ale to tylko uzytkownik znaleziony od tak na dogo...
  10. Fioneczka, Alicja, bonsai88 nie dziwcie się reakcji ludzi. Trudno bowiem zrozumieć, że Daniel i Aga to odpowiedzialni ludzie, trzymając tak długo sukę (która wielokrotnie rodziła) bez sterylizacji, czekając na ruch Ab-Agnieszki. Każda osoba zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że suka dostanie cieczki, że psy będą musiały być separowane i, że będzie to ogromny kłopot. Jeżeli nawet doszło jakimś (dla mnie nie zrozumianym) cudem do ich złączenia, są zawsze zastrzyki, które pozwalają na uniknięcie powołania niechcianych psów na świat. Wystarczy trochę chęci, nic więcej... Czytując wątek dziwi mnie reakcja ludzi, którzy twierdzą, że to wszystko wina Ab-Agnieszki, że ludzie są wspaniali, a pieski zadbane. Patrząc na to, o co walczymy naprawdę jest to dla mnie nie do zrozumienia. W tej chwili jedynym racjonalnym wyjściem jest przejęcie całkowitej pieczy nad adopcją maluchów i rzetelnego sprawdzenia przyszłych adoptujących. Z doświadczenia bowiem, trudno uwierzyć mi w fakt znalezienia 6 (5?) wspaniałych domów dla tych szczeniąt, jest to po prostu zastanawiające dla mnie patrząc na to, jak długo szczeniaki (przykład Demona, Kony, Diego i wielu innych szczeniąt w typie z niebieskiego forum) szukają tych właściwych, odpowiedzialnych rodzin.
  11. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Daniel weź to sobie do serca, czasami tak jest lepiej. Bo naprawdę wypowiedzi pokroju "zajmij się tipsami", "idź do szkoły", "ja i tak sobie będę nowe nicki robił" przykro się czyta z ust podobno odpowiedzialnej osoby, właściciela 2 psów po przejściach i 6 nieumyślnie wydanych na świat maluchów. Maluchom życzę wspaniałych domów, mam nadzieję, że poza kwestią podpisania umowy, także rzetelnym sprawdzaniem domów zajmie się ktoś zaufany i doświadczony w adopcjach TTB.
  12. Chodzi o 2 samce, jeden czarny podpalany, drugi czarny z białymi znaczeniami, te prawdopodobnie wyrzucone z firmy? Bo jeśli tak, to one średnio wyżłowate, jeden dogowaty, drugi minimalnie owczarkowaty...
  13. Cud noworoczny... chciałoby się w to wierzyć... A maluchy na jakich umowa będą wydawane?
  14. No właśnie też mi się wydawało, że jak pisałam dla Waszych TTB, to Ania psiała dla Rybci, ino tu go nie widzę! A powinien się tu znaleźć i to, jak najszybciej!
  15. Nie mam pojęcia, kto je robi, ale są rewelacyjne, jakby Wam się udało tą osobę namierzyć, proszę skierujcie ją do mnie!
  16. Dobrze by było, gdyby ktoś, kto zna Działkę napisał tekst do ogłoszeń i umieścił go w pierwszym poście. Przejrzałam wszystkie 8 stron, nigdzie tak owego tekstu z opisem nie ma... Chyba, żem ślepa ;)
  17. No to jest jeszcze Atkaaa, zdolna i pomysłowa. Może to ona :]
  18. Pewnie pinkmoon, ino poproszę o usunięcie tego prawie goldenka, toć ona to taka mała pokraka... ;)
  19. Miał... tylko nie znalazłam tego wątku.
  20. [URL=http://img706.imageshack.us/i/zdrada110.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2151/zdrada110.jpg[/IMG][/URL] Rodzinnie: [URL=http://img121.imageshack.us/i/zdrada113.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1203/zdrada113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/zdrada114.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2977/zdrada114.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/zdrada118.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9565/zdrada118.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://img706.imageshack.us/i/zdrada099.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4826/zdrada099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/zdrada101.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6337/zdrada101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada102.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7131/zdrada102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada103.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8117/zdrada103.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/zdrada108.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8364/zdrada108.jpg[/IMG][/URL]
  22. [url=http://img706.imageshack.us/i/zdrada084.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/9484/zdrada084.jpg[/img][/url] [url=http://img41.imageshack.us/i/zdrada087.jpg/][img]http://img41.imageshack.us/img41/2378/zdrada087.jpg[/img][/url] [url=http://img6.imageshack.us/i/zdrada089.jpg/][img]http://img6.imageshack.us/img6/8017/zdrada089.jpg[/img][/url] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada090.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3761/zdrada090.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/zdrada098.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7569/zdrada098.jpg[/IMG][/URL]
  23. GALAXY vel Łatka, Hej, wysyłam obiecane fotki naszej brygady:) Jak widać w Święta były ubrane na galowo;) A Cezarek w nowej fryzurze:) Można im, szczególnie Łatce, zdjęcia robić tylko jak śpią, bo tak to latają i nie ma szans... Pozdrawiam, Ania Łatka wraz z Cezarem (znalezionym w lesie przy drzewie westem), [URL=http://img683.imageshack.us/i/zdrada033.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9163/zdrada033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada058.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1413/zdrada058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/zdrada059.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4729/zdrada059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/zdrada062.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4609/zdrada062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/zdrada067.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5471/zdrada067.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...