-
Posts
4079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalia_aa
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
natalia_aa replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Nie szukamy dla niej DT, ani hotelu. Suka wiele przeszła, nie chcemy jej przekazywać z rąk do rąk. Jedynym planem jest duża liczba ogłoszeń, za którą będziemy wdzięczni. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
natalia_aa replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Co do adresówek, moja suką ma ich kilka, bo każda przy innej obroży, większość z nich mam od 1.5 roku od czasu, jak zakupiliśmy w schronisku maszynę do grawerowania i każdy psiak z tak ową blaszką wychodzi. Żadnej nigdy nie zgubiła, nie wiem od czego to zależy. Aga wierzę, że psy się znajdą, bacznie obserwuję wątek i czekam na to, aż na dniach przeczytam, "są, są już bezpieczne"! -
Pierwsze wieści z nowego domu: Zasyłam zdjęcia z pierwszego spaceru z moim podopiecznym oraz po krótkiej klimatyzacji w domku. Meks podbił serca wszystkich domowników.I czuje się jak u siebie ;) Pozdrawiam [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/88d089cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/a6bef53e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/38d08501.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/7fd5649d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/01/fff14928.jpg[/IMG][/URL]
-
Z tego, co mi wiadomo, procedury prawne trwają, psy zostały odebrane tymczasowo i nie ma zgody na ich ogłaszanie, są to informacje z 23.12, wątpię by coś się w tej kwestii zmieniło, ale spytam.
-
Pysk bandziora a serce gołębie - Fido z Dąbrówki zaadoptowany
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Natalia mi o nim wspominała... -
Pysk bandziora a serce gołębie - Fido z Dąbrówki zaadoptowany
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Błagam zmieńcie opis, typowy kaszubski pies podwórkowy... On z amstaffa nie ma nic, ani budowy, ani głowy ani sierści, ani nic! :) -
Nie było mnie dzisiaj w pracy, ale dostałam informację, że Meks znalazł nowy domek. Zamieszkał w Gdyni w domu z ogrodem, cała rodzina się w nim zakochała, otrzymał od nas skierowanie na kastrację, która zostanie wykonana w ciągu najbliższego miesiąca. Z tego, co wiem, domek bardzo chętny do pracy z psem, dużo czytał i z uwagą słuchał tego, co przedstawiają pracownicy. Do nowej rodziny Meksa będę dzwonić na dniach, więc zapytam, jak się chłopak sprawuje.
-
[quote name='gameta']Alicjo, czy na umowie schroniskowej na Majro nie ma słowa o obowiązku uspienia ślepego miotu w razie rozmnożenia ? Na "naszych" schroniskowych umowach jest taki punkt...[/QUOTE] Jeśli nawet jest, a właściciele psów się nie zgodzą, nikt psów siłą nie odbierze. Wyegzekwowanie tego punktu chwilę potrwa, a na uśpienie miotu będzie za późno. Ustalona została kwestia uśpienia najsłabszych/najsłabszego malucha, dla reszty zadecydowano o szukaniu nowych domów. I pozostaje nam zacisnąć zęby i pomoc w znalezieniu takich rodzin, które odpowiednio zadbają o maluchy.
-
Fioneczka, Alicja, bonsai88 nie dziwcie się reakcji ludzi. Trudno bowiem zrozumieć, że Daniel i Aga to odpowiedzialni ludzie, trzymając tak długo sukę (która wielokrotnie rodziła) bez sterylizacji, czekając na ruch Ab-Agnieszki. Każda osoba zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że suka dostanie cieczki, że psy będą musiały być separowane i, że będzie to ogromny kłopot. Jeżeli nawet doszło jakimś (dla mnie nie zrozumianym) cudem do ich złączenia, są zawsze zastrzyki, które pozwalają na uniknięcie powołania niechcianych psów na świat. Wystarczy trochę chęci, nic więcej... Czytując wątek dziwi mnie reakcja ludzi, którzy twierdzą, że to wszystko wina Ab-Agnieszki, że ludzie są wspaniali, a pieski zadbane. Patrząc na to, o co walczymy naprawdę jest to dla mnie nie do zrozumienia. W tej chwili jedynym racjonalnym wyjściem jest przejęcie całkowitej pieczy nad adopcją maluchów i rzetelnego sprawdzenia przyszłych adoptujących. Z doświadczenia bowiem, trudno uwierzyć mi w fakt znalezienia 6 (5?) wspaniałych domów dla tych szczeniąt, jest to po prostu zastanawiające dla mnie patrząc na to, jak długo szczeniaki (przykład Demona, Kony, Diego i wielu innych szczeniąt w typie z niebieskiego forum) szukają tych właściwych, odpowiedzialnych rodzin.
-
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Daniel weź to sobie do serca, czasami tak jest lepiej. Bo naprawdę wypowiedzi pokroju "zajmij się tipsami", "idź do szkoły", "ja i tak sobie będę nowe nicki robił" przykro się czyta z ust podobno odpowiedzialnej osoby, właściciela 2 psów po przejściach i 6 nieumyślnie wydanych na świat maluchów. Maluchom życzę wspaniałych domów, mam nadzieję, że poza kwestią podpisania umowy, także rzetelnym sprawdzaniem domów zajmie się ktoś zaufany i doświadczony w adopcjach TTB.
-
Chodzi o 2 samce, jeden czarny podpalany, drugi czarny z białymi znaczeniami, te prawdopodobnie wyrzucone z firmy? Bo jeśli tak, to one średnio wyżłowate, jeden dogowaty, drugi minimalnie owczarkowaty...
-
Cud noworoczny... chciałoby się w to wierzyć... A maluchy na jakich umowa będą wydawane?
-
DZIAŁKA- amstaffowata sunia koczująca na działkach..
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie też mi się wydawało, że jak pisałam dla Waszych TTB, to Ania psiała dla Rybci, ino tu go nie widzę! A powinien się tu znaleźć i to, jak najszybciej! -
Nie mam pojęcia, kto je robi, ale są rewelacyjne, jakby Wam się udało tą osobę namierzyć, proszę skierujcie ją do mnie!
-
DZIAŁKA- amstaffowata sunia koczująca na działkach..
natalia_aa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było, gdyby ktoś, kto zna Działkę napisał tekst do ogłoszeń i umieścił go w pierwszym poście. Przejrzałam wszystkie 8 stron, nigdzie tak owego tekstu z opisem nie ma... Chyba, żem ślepa ;) -
No to jest jeszcze Atkaaa, zdolna i pomysłowa. Może to ona :]
-
Pewnie pinkmoon, ino poproszę o usunięcie tego prawie goldenka, toć ona to taka mała pokraka... ;)
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img706.imageshack.us/i/zdrada110.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2151/zdrada110.jpg[/IMG][/URL] Rodzinnie: [URL=http://img121.imageshack.us/i/zdrada113.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1203/zdrada113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/zdrada114.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2977/zdrada114.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/zdrada118.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9565/zdrada118.jpg[/IMG][/URL] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img706.imageshack.us/i/zdrada099.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4826/zdrada099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/zdrada101.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6337/zdrada101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada102.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7131/zdrada102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada103.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8117/zdrada103.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/zdrada108.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8364/zdrada108.jpg[/IMG][/URL] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url=http://img706.imageshack.us/i/zdrada084.jpg/][img]http://img706.imageshack.us/img706/9484/zdrada084.jpg[/img][/url] [url=http://img41.imageshack.us/i/zdrada087.jpg/][img]http://img41.imageshack.us/img41/2378/zdrada087.jpg[/img][/url] [url=http://img6.imageshack.us/i/zdrada089.jpg/][img]http://img6.imageshack.us/img6/8017/zdrada089.jpg[/img][/url] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada090.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3761/zdrada090.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/zdrada098.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7569/zdrada098.jpg[/IMG][/URL] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
GALAXY vel Łatka, Hej, wysyłam obiecane fotki naszej brygady:) Jak widać w Święta były ubrane na galowo;) A Cezarek w nowej fryzurze:) Można im, szczególnie Łatce, zdjęcia robić tylko jak śpią, bo tak to latają i nie ma szans... Pozdrawiam, Ania Łatka wraz z Cezarem (znalezionym w lesie przy drzewie westem), [URL=http://img683.imageshack.us/i/zdrada033.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9163/zdrada033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/zdrada058.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1413/zdrada058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/zdrada059.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4729/zdrada059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/zdrada062.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4609/zdrada062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/zdrada067.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5471/zdrada067.jpg[/IMG][/URL]