Cześć Owieczątka:loveu::loveu:Tak się zastanawiam kiedy tu ostatnio byłam:oops: Zresztą jak we wszystkich galeriach. Powodzenia na klasówce! Nawiasem mówiąc... [SIZE=1]Nie cierpię grzybów :eviltong: [SIZE=2]Ostatnio uczyłam się do nich 3h a facet nie pytał...:angryy: I jutro oddaje klasówki... Nie chcę wiedzieć co dostałam:eviltong:[/SIZE][/SIZE]