Jump to content
Dogomania

ALASKAN MALAMUTE

Members
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

About ALASKAN MALAMUTE

 • Birthday 04/19/1993

Profile Information

 • Interests
  Dawno temu pisałam tu jako dzieciak. O profilu przypomniałam sobie, przeglądając nieużywaną od dawna skrzynkę mailową. Czasem wpadam tu pośmiać się z moich starych wpisów i nic poza tym. Jeżeli po 2007 roku ktokolwiek z Was otrzymał wiadomość z tego konta albo zobaczył dodany z niego wpis na forum- nie byłam to ja, tylko ktoś, kto mi to konto ukradł.

Converted

 • Location
  Dźwierzuty
 • Interests
  Mushing
 • Occupation
  Maszer-amator

Recent Profile Visitors

841 profile views

ALASKAN MALAMUTE's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. No to z zawodami mogę się pożegnać... Ale i tak mam zawsze pecha. Dave jak nie czuje że się coś napręża to siada i nie chce biec!Pracoholik?! Ale może coś wymyślę... A tak w ogóle to miło mi się z wami pisało,ale wracam na swoje stare śmieci.Spotkałam się z baardzo zarozumiałymi uzytkownikami.Wielka szlachta która ma kasę i myśli że mam 11 lat i się nudzę,ot co.Dzięki za rady i w ogóle to mam 14 lat i głupia nie jestem.
 2. Fajowo.Może coś i w warmińskim będzie.Ale teraz dziękuję za współpracę,miło mi się pisało ale wracam na stare śmieci bo takich zarozumiałych użytkowników jak taka jedna na ,,e" to jeszcze nie widziałam.Dzięki za rady itp.
 3. Ja uważam że NIECH KAŻDY KUPUJĘ SOBIE GDZIE CHCE! Wolisz ManMat'a-kupuj tam sobie.Karusek ci bardziej odpowiada-tam sobie kupuj.Ja tam kupuję i nie żałuję.Przesyłka idze szybko,mogę poprosić o próbki karm itp.Dziękuję za współpracę miło mi się pisało ale wracam na swoje stare śmieci bo takich zarozumiałych 7użytkowników jacy tu niektórzy są to jeszcze nie widziałam.
 4. Dave nie kapi za bardzo ,,gee" i ,,haw" więc zmieniłam mu na łatwiej zrozumiałe.Dave bardziej rozumie ,,left" zamiast ,,haw" i ,,right" zamiast ,,gee".,,Hoooouk"-lepiej reaguje na to niż na ,,whoa".A komendą przyśpieszającą jest ,,schnell".Na inne pokazuje ogonek. I lepiej mi się biega z pasem niż paskiem od spodni.Na początku trochę uwierał,ale już nie sprawia mi dyskomfortu.
 5. Ja raczej kupiłabym uprząż.Masz tu tyle linków do sklepów.Nie słuchaj ewaki i kupuj gdzie chcesz.
 6. Ja w Karusku.Koleżanka kupowała w ManMat i: -pas rozwalił się na pół podczas terningu -lina nie miała amortyzatora Na zamówienie czekała miesiąc. Ale się spisuje i mi się podoba. Ceny były podane razem z kosztem przesyłki-kurier
 7. mam sprzęt pas z ManMat'a i smycz.Na linę nie starczyło.Może być?
 8. Monika_Lucky,stosowałam też twoją metodę,ale okazała się skuteczna tylkow 80%.
 9. A canicross w tej Kcyni będzie?A tak w ogóle to gdzie to jest?
 10. Z liną-175,90zł Z smyczą-143,68zł Miałam do dyspozycji 154zł i 50gr.
 11. Mniejsza z tym.Zacznij od piłeczki.Rzuć w prawo i powiedz,,gee".Rzuć w lewo-,,haw",rzuć przed siebie-,,go".Rzuć piłeczkę,niech pies pobiegnie,zatrzymaj się i ,,whoa".Metoda skuteczna w ~70%.Z ,,gee" i ,,haw" moga być kłopoty.Czasem pieski mają to wrodzone,jak mój.Tylko ,,gee" i ,,Haw" zostały jeszcze nie do opanowania,czasem posłucha,a czasem staje i czeka,gdzie pójdziemy.
 12. Sprzęcik jest!Kiedy najbliższe zawody i gdzie?Wiem,że bez chipa i rodowodu nie będzie łatwo,ale ja na pewno nie zachipuje psa na zawodach,nawet jeśli będzie taka możliwość,ze względu na warunki sanitarne.Koleżanka zachipowała sobie psa na zawodachni potem wywiązało się z tego groźne zakażenie.
 13. Sprzęcik zamówiony,ale trzeba było co nieco zamienić.Na linę już mi nie starczyło,więc zamówiłam smycz też z ManMat'a jak pas.Może tak być? Chyba z ManMat'a to wytrzyma.Smycz z regulowaną długością,ale najważniejsze,że pas jest.
×
×
 • Create New...