Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Zgadzam się. Zaglądanie do cudzego portfela jest jedną z najbardziej obrzydliwych polskich cech. Ciekawe, że nie potępia się innych drogich hobby. "U mnie w domu to niedopuszczalne, żeby pies jadł ze stołu, a odwiedzając znajomych zauważam, że coraz częściej podają swoim psom najlepsze wędliny. Niektórzy ludzie nie mają co włożyć do garnka, a inni karmią psy delikatesami – mówi wzburzony." Zazwyczaj tacy wzburzeni nie dają ani grosza na pomoc tym, którzy nie mają co włożyć do garnka.
  2. [quote name='esza']Podnoszę z nadzieją, że może ktoś zdecyduje się pomóc.[/QUOTE] Może jednak ktoś? Kocinka jest naprawdę bezproblemowa...:-(
  3. 6.03.br. dostaliśmy wiadomość o młodej, błąkającej się po osiedlu, oswojonej szylkretce. Esza zabrała koteczkę. Mała dostałą na imię Koma. Wczoraj zawiozłyśmy ją na sterylkę. Koteczka miała mieć też zrobiony test FIV/Felv bo czekał na nią już tymczas. Dzisiaj okazało się, że Koma ma białaczkę [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] Kocia białaczka jest zakaźna tylko dla kotów, ludzie i psy są zupełnie bezpieczne.Wszyscy są u nas zakoceni, nie mamy gdzie ulokować kici. Biochemia wyszła dobrze. Koma jest po sterylce. Mam nadzieję, że mała wróci do formy. Kotka ma ok.roku, jest drobna i śliczna. Szukamy dla niej niezakoconego domu tymczasowego lub stałego. W poniedziałek musimy ją zabrać z lecznicy. [img]http://chatul.pl/files/schowek02_wm_905.jpg[/img] [img]http://chatul.pl/files/schowek04_wm_121.jpg[/img] [img]http://chatul.pl/files/schowek08_wm_513.jpg[/img] [img]http://chatul.pl/files/schowek11_wm_120.jpg[/img] Pomóżcie!!! :placz:
  4. Patsi

    Barf

    [quote name='bachar']Ja, ale tylko Primex-em[/QUOTE] Ja też bazuję na gotowcach. Powiedzmy, że ponad 60% to mrożonki.
  5. [quote name='Szarotka']O jej. Jest wyjatkowo piekna, ma taki dwukolorowy pyszczek. Widzialam, ze kotka jest na tymczasie u ciotki Eszy :):)[/QUOTE] No jest. Ale być nie może. Esza jest już totalnie przekocona, co pomijając wszelkie inne kwestie jest dla samych kotów niedobre. Dlatego też szukamy dla kici choćby tymczasu.
  6. A to nasz nowy nabytek, młodziutka szylkretka. Na dniach czeka ją sterylka, szukamy jej domu stałego lub tymczasowego. [img]http://chatul.pl/files/schowek11_wm_120.jpg[/img] [img]http://chatul.pl/files/schowek04_wm_121.jpg[/img] Więcej o kotce: [url]http://chatul.pl/viewtopic.php?p=17360#17360[/url]
  7. Troszkę schodząc z tematu ;) U mnie na osiedlu jest mały, śmiszny czarny kundelek z takim troszkę zarozumiałym pyszczkiem i nazywa się... Tajniak! Bardzo zabawnie i bardzo pasuje do niego. Znajomy labek nazywa się Aladar i jestem zachwycona tym imieniem :loveu:
  8. [quote name='motyleqq']ja mam jedną smycz z el perro i bardzo jej nie lubię, jest ciężka i sztywna, no i te wielkie okucia i karabińczyk...[/QUOTE] Ja mam smycz z EL PERRO o taką [URL]http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=178&category_id=36&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl[/URL] i jest miękka, gładka i całkiem fajna. Przepinana byłaby pewnie ciężka ale ta jest całkiem wygodna.
  9. Moja babcia ma alergię na większość psów, w tym maltańczyki, shi-tzu itd. Alergia objawia się świądem oczu, dłoni. Ciekawostką jest, że mój Cerber jej nie uczula. Jeśli będziecie myśleć o chowku, to zapraszam do poznania mojego psiaka i sprawdzenia, jak na niego reagujesz :)
  10. Ale radość bije z tych ostatnich fotek:loveu:
  11. [quote name='kingula']Patsi, wygodnie Ci futrzaka w nią zapinać? Bardzo ładna obróżka :)[/QUOTE] O dziwo bardzo łatwo. U nas zwykłe obrożę nie wchodzą w grę, a półzaciski musiałyby być koszmarnie długie, żeby je przez ofutrzony łeb założyć ;) Jeśli obroża się sprawdzi, a przypuszczam, że tak - to kupię jeszcze jedną, bo jest masa kolorów do wyboru :eviltong:
  12. Ja też nie lubię szerokich obroży, chyba, że u naprawdę masywnych psów. To nasza 1cm okrągła, miękka WOZA :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1378/1cb5e2964d49419bmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. Mam obrożę z Ruff Wear i jest faktycznie estremalnie mocna, mimo delikatnego wyglądu. Więc jeśli kogoś stać na akcesoria z tej firmy to polecam ;)
  14. Patsi

    Barf

    Czy ktoś ma jakieś wiarygodne informacje dotyczące szkodliwości szpinaku? Chodzi o ten nierozpuszczalny szczawian wapnia. Mój pies dostaje jakieś 0,1kg tygodniowo.
  15. Jak się miewa Jula? Nieustanne kciuki i dobre myśli przesyłam.
  16. Mój kocur nazywa się Piotrek :) Wszystkich znajomych Piotrków to ubawiło i nikt się nie poczuł obrażony. Tymczasową sunię nazwaliśmy Ola. Fajnie i krótko, niestety nowy domek przemianował ją na Niunię :roll: Śmieszniej za to jest z moim psem. Wielu ludzi nie wie, kim był mitologiczny Cerber. Więc wołają na niego np. "Serwer" :megagrin: Wszystkich pobił ostatnio jeden starszy pan, który pytał jak się nazywa mój pies. Odpowiedziałam -bardzo wyraźnie: "Cerber". Pan się ucieszył i powiedział: "Bardzo fajnie, ja też jestem Herbert!" :megagrin:
  17. Pomóc nie mogę ale będę zaglądać i trzymać kciuki za Julę!
  18. Witam z Bytomia ;) Mój Cerber może się spotkać z maluchem. Gwarantuję, że krzywdy nie zrobi ;)
  19. [quote name='Jula i Dengi']Patsi, czy Cerber to ten cudny chow-chow, który miał niebieską obróżkę ze smyczą i witał się z moimi szelciakami już po ocenie? :) Może pomyliłam, ale tak z fotek mi się wydaje.[/QUOTE] Tak, tak-to ten natręt Cerber. Miło mi było Was poznać, mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakieś wystawie :) Gratuluję wszystkim zadowolonym!
  20. My jesteśmy zadowoleni, Cerber dosk. CWC, BOB- ukończył Championat Polski :multi: Organizacyjnie mogło być lepiej, przede wszystkim ogromne kolejki po bilety i nieodśnieżony parking. Na pochwałę zasługuje hala- temperatura na niej OK, dość przestronne ringi, pomysł z telebimem też na plus. Jeśli w przyszłym roku mankamenty o których na forum pisano zostaną usunięte, to może to być ciekawa pozycja w kalendarzu wystawowym.
  21. [quote name='bety']A ja wyczytałam na stronie oddziału warszawskiego w cenniku coś takiego: "[SIZE=2][COLOR=#666666]dyplom Championa Polski, Młodzieży (opłata na rzecz ZG) - 50zł"[/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=oplaty&oddzial=warszawa[/URL] czyli my też będziemy płacić, czy ja coś źle rozumuję? [COLOR=#666666] [/COLOR]Na stronie ZG ZKwP nic nie ma o tej opłacie za dyplom albo ja źle patrzę. Pzdr[/QUOTE] Obawiam się, że dobrze rozumujesz... Małym druczkiem na dole: [COLOR=#666666][SIZE=3]"Wszystkie ceny, z wyjątkiem składki członkowskiej, zawierają 23 % VAT i obowiązują od 1.02.2012 r."[/SIZE] Dzisiaj wysłałam im wniosek na Ch.Pl. więc powinno mi się upiec ale ogólnie niezbyt to miłe, że za wszystko trzeba będzie im płacić :roll: [/COLOR]
  22. Patsi

    Barf

    Z tą kaczką to dziwnie jest, bo już dawno na wątku sporo osób pisało, że kaczki często psom nie podchodzą. Mojemu też nie smakowała, wtedy to była taka cała mrożona. Wczoraj odwiedziłam mięsny, w pobliżu Związku i kupiłam szyje z kaczki (niecałe 5zł za kg!). I o dziwo Cerber te szyje zjada ze smakiem :multi: Kupiłam tez taki "płat" flaków, co prawda wieprzowy ale pies zjadł.
×
×
  • Create New...