[quote name='mariee']Nie ma żadnych z Maksiem problemów, rodzina pokochała Maksia bardzo... cukiereczek:loveu:[/quote]
Co za radośc :multi::multi::multi:jak się cieszę że Maksio do takich cudownych ludzi trafił to było mu pisane :loveu: No w końcu tyle czekał na ten domek,ale opłacało się :multi:
Buziaki dla Maksia :calus:czekamy na fotki z nowego domku :loveu: