[quote name='Kasia25'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9bcb213f73d5aa80.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/20/9bcb213f73d5aa80.jpg[/IMG][/URL]
Dzieło Kamila:cool3: nie ważne, że matka coś porobiła, przyszło dziecko i poprawiło:p
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/68af88edfefab68c.html"][IMG]http://images13.fotosik.pl/20/68af88edfefab68c.jpg[/IMG][/URL]
Na razie takie coś, ja jeszcze pokombinuje.........[/quote]
Kasieńko, przepiękne!!! :modla: :modla: :modla: Dziękuję!!! :modla: :modla: :modla: Chyba Ci się nigdy nie wypłacę...:-(
[quote name='Celina12']
[IMG]http://images12.fotosik.pl/20/84b3edabce2290b0med.jpg[/IMG]
[/quote]
Jaaaaka straszliwa zabawka !!!:placz: :placz: :placz: [SIZE=4]Wygląda jak chomik z głową wetkniętą w piłkę!!![/SIZE] :placz: :placz: :placz:
A ja jak zwykle jak Filip z Konopii :roll: Ale tak to jest jak się Was Ciocie zostawi na jeden wieczór same :) Przepraszam, że wczoraj nie wpadłam, ale byłam w kinie. Po raz pierwszy od 5 lat ! :roll:
Kasieńko, mam dla Ciebie zadanie :cool3: Oczywiście jak będziesz miała chwilkę czasu - nie śpieszy się...:cool3: Chodzi o bannerek dla tego maluszka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35842[/URL] Ja mam teraz Czekoladkę w podpisie, ale może ktoś zechce maleńkiego. Albo będę ich trzymać na zmianę. Jak znajdziesz Kasik troszkę czasu :modla:
[quote name='Kasia25']a ja zasnęłam, jak dziecko, aż mi oddech sprawdzali, czy żyje jeszcze:p (po to podobno dziwne, było).
[/quote]
Kasik, wiem, że to dla Ciebie dziwne, ale czasem po prostu...trzeba ...spać :cool1:
:lol:
[quote name='12E71E3']Jest prawdziwy.. Nie z gumy do żucia czy bravo :eviltong: A co oznacza to kolejna zagadka :evil_lol:[/quote]
Jak to co? FAFIK !!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: