[quote name='Neris']Dajcie spokój z tym Fafikiem, już lepiej od Muszkieterów coś znmaleźć, chłopak sie niechęci i nie przyjdzie do nas więcej..[/quote]
Oj Neris, Neris...Ty byś zaraz chciała jakiegoś Richelieu ...:roll:
:lol: :lol: :lol:
"Fafik" jest miło i sympatycznie...:loveu: