aaa tak zrozumiałam, sorry w taki razie chociaz to nie był wyrzut tylko zdziwienie;)
czytając pomyslalam, ze Justyna ma dosc Gaspara, nie wiedzialam o drugim wyzle
tak czy siak, nie ma chyba co przedłuzać DT-gdyby Gapcio znalazł dom moze mielecki nie musiałby isc do hotelu?
dom sam się nie znajdzie, ja mogę dac na allegro, ale gratke-czekam tylko na sygnal, że ze zdrowiem jest w miarę ok