tego dobka trzeba wyciągnąc jak najszybciej,( pomijam to że wygląda identycznie jak moja Bejka, kropka w kropkę i juz mam do niego słabość), to taki domowy, starszy dobus w schronie to jakie ma szanse?Zaraz wysle na początek 100 zl dla niego, tylko nie wiem jak zatytułowac wppłate-na nadzieje dobermana czy otworzymy mu skarpetę?