-
Posts
18566 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Becia66
-
Bruno - wielki szczeniak do kochania. MA DOM.
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Koperek, co u Brunonka ? Pewnie znowu podrósł !? :eviltong: -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Cztery razy mailowal do mnie jakiś gość ze Śląska ale te maile wydają się dziwne, wręcz niepoważne. Kwit esencja ich jest taka - czy nie można mu dowieżć psiaka do schroniska w Rybniku, bo on nie bedzie mug bo nie ma ałta !!! Dokładnie tak napisane. Analfabeta czy co ? :crazyeye: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tosieńko, jak tam nasza zielonooka ? :lol: -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A telefon nadal milczy jak zaklęty....:shake: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Super że z kotkiem się zaprzyjażnia, bo powiem szczerze bardzo się o to martwiłam. Test w Orzechowcach wypadł niby pomyślnie ale na miejscu różnie mogło być. :razz: -
Na co komu stary jamnik ? Niech zdechnie. MA DOM !!!
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Masz wielkie serce [COLOR=red]olapsiara :loveu::loveu::loveu:. [/COLOR][COLOR=black]Jak pomyślę, że Miki nadal byłby w schronisku to mnie ciarki przechodzą...:tard:[/COLOR] Albo by go już nie było....:-( -
Zaglądając na ten wątek, zawsze czekam na dobre wieści ze schroniska. Dobrze Ulka że wklejasz zdjęcia psiaków adoptowanych, bo patrząc na nie tym bardziej radują się nasze serca...:loveu:
-
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dostałam maila ze Śląska z zapytaniem gdzie są Orzechowce..:roll: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A jak z siusianiem ? czy już załapała ? :razz: -
Brajl dostaje dzisiaj kredyt na nowe życie....szczęśliwe życie. Jest głębszy sens w tym wszystkim co robimy i jeśli ktoś miał już dość tych wszechogarniających nieszczęść i widział beznadzieję - niech zajrzy na ten wątek i dojrzy światełko w tunelu i nabierze nowych sił do walki. Bo takich ludzi co walczą do końca potrzebujemy najbardziej. Ten wątek pokazał że SIŁA W NAS !!!
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ona wyglądała na bardzo mądrą psinkę....:lol: -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
Becia66 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Baffiku, żaden domek po ciebie nie dzwoni.....:shake: -
Israel, metodę małych kroczków opanowałyśmy stosunkowo niedawno i widzimy że działa. Zaczęłyśmy niefortunnie od kroków dużych /włącznie z wizytą u wiceprezydenta miasta Przemyśl/ i skończyło się tym, że miałyśmy zakaz wstępu do schroniska. Obsada schroniska troszke się zmieniła i nie chcemy powtórzyć tego samego błędu. Działamy roztropniej ale bardziej konsekwentnie.:roll:
-
Przypominam wszystkim raz jeszcze : TO NIE JEST NASZE MIEJSCOWE SCHRONISKO !!! Jeżdzimy do Orzechowców od ponad roku, to 80 km od Rzeszowa a my jesteśmy rzeszowianki. To schronisko utopione głęboko w polach, w pobliżu żadnych zabudowań, pracownicy gł.alkoholowi, nawet po wyrokach - zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ciężko dojść - od kiedy jaki pies przebywa w schronisku i jaka jest jego historia. Beznadziejna ewidencja, którą próbuje składać do kupy obecny zarząd ,który też robi przetasowania w swoich szeregach ze względu na wielkie nadużycia finansowe . Mimo takiej nędzy w schronisku, te zwierzęta były bezwzględnie okradane. Cała kasza którą im przywoziłyśmy szła na świniobicie we wsi, sucha karma, lepsze garnki, koce - wszystko było rozkradzione bez żadnych konsekwencji. Z nikim i nijak dogadać się nie można. Wszelkie informacje na temat psów musimy przyjmować od pracowników, no bo jak inaczej ? przy czym są one często tak sprzeczne, że aż nielogiczne. Nic nie jest tam pewne, a powtórzyć możemy tylko to, co dowiemy się od ludzi którzy sami mało co wiedzą albo i nie chcą wiedzieć. Wszystko mogą nam wcisnąć.!!! OKTAWIA, a porażką nas wszystkich jest to, że takie schronisko w ogóle istnieje !!!