Huurrra !!! Kajunia już w drodze do nowego domku...:cunao:
A tu z nową Panią tuż przed wyjazdem...:laola:
[IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9294/dscn5765mm9.jpg[/IMG]
Pan chce przyjechac po Kajunię w sobotę lub w niedzielę, tylko ja muszę ją jakos przywieżć do Rzeszowa......a boje sie że nie dojadę do schroniska....:roll:
,, Serduszko bije Majuni
Na widok swojej Paniuni
I ciągle za nią kroczy
Mruży zielone oczy,
I chodż opieprz dostaje za kota
Musi być grzeczna
A to ... ciężka robota... "
:evil_lol::evil_lol:
Rozmowy trwają i problem jest w tym, że Pani jest z Wielunia k/ Łodzi,
a to kawał drogi. I ta pogoda teraz, nawet nie wiem czy dojedzie do schroniska...:roll: