Folen, czekałysmy tyle to i zaczekamy jeszcze miesiąc, tym bardziej że zdjęć psów do adopcji nie mamy więcej a nie wiem kiedy pojedziemy do schroniska. Sugerowałabym żeby zlikwidować rubrykę po prawej stronie
,, pilne adopcje ,, bo wszystkie są pilne i ona nic nie wnosi. A poszeżyć
o to miejsce środek stronki żeby sie wszystko komfortowo czytało i oglądało.