[quote name='matinestka']BONDZIUCH TRZYMAMY SIE MOCNO !!!!!
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6748/coll1hf6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9053/coll2ja1.jpg[/IMG]
:bluepaw:[/quote]
Przecudne, kochane psisko.....:calus:, nie wiem co sie dzieje ale od dłuższego czasu zaczynam mieć wyjątkową słabośc do collaków....