witam, czy miałby ktoś miejsce w samochodzie zeby nas tez zabrac na ta wystawe??:cool3: Jedna osoba + mały husky (kl.baby), ewentualnie 2 osoby... Mysle ze mozna by tez zalatwic jakis nocleg grupowy, byloby taniej:)
Nie musze chyba dodawac, ze dorzucam sie do kosztow itp.
Mam nadzieje, że sie zmiescimy, i ktos nas chetnie zabierze :loveu:
Pozdrowionka:)