a wiec moja psota zawsze miala bardzo puchaty i wlochaty ogon czy to wiosna czy to zima
a teraz po zimie cala te siersc jej zniknela poprosu leci jej garsciami z ogoma i tylnich lap bo ta tylnich lapach tez miala tyle siersci nawet po linieniu i zmiania siersci z zomowej na letnia
a teraz juz takiej siersci niema niewiem czemu ale niegdy tak niemiala
zawsze jej ogon wygladal tak:
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/288/dscn2413nv2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1764/dscn2379yw2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3828/dscn2389ap6.jpg[/IMG]
a teraz wyglada jak taki czarny patyczek bez tej wlochatej siersci niestety nie mam zdjecia gdzie by ti bylo widac ale jak bede miala to dodam odrazu
niewiem czy panikuje zabardzo a moze ma cos ze skora bo dostala bardzo intensywnego lupiezu , a najwiecej go jest wlasnie w okolicach ogona i tylnich lap
poprostu niewiem co o tym myslec a wy co sadzicie??
i mam nadzieje ze ta siersc jej odrosnie bo jak nie to niewiem :placz:
Edit: troszke zaplatalam ta moja wypowiedz i mam nadzieje ze zrozumiecie co mialam na mysli ale naprawde niewiem od czego to napewno nie od linienia bo nigdy tak niebylo