Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. łatek który jest u nas okazało się że przez jakiś czas prawdopodobnie błąkał się w Bielawie\ Czyżby bielawa także oddawała tam swoje psy?! pomijam fakt że świdnica uznaje łatka za swojego psa, ale oni na dobrą sprawę sami nie wiedzą który jest który
  2. e-s nie kupuj kabelka tylko po to żeby wystawić zdjęcia..chociaż jest na co patrzeć:D może ktoś inny mógłby wstawić fotki, szef ma jeszcze sporo kasy na koncie więc mogę jeszcze raz przesłać komuś zdjęcia
  3. dzisiaj była u nas w schronisku rodzina szukali małego pieska wymieniliśmy parę zdań i powiedzieli nam że pojadą jeszcze do azyla zobaczyć BĄBELKA nie miałam pojęcia że bąbel jest w hoteliku, a jeszcze im mówiłam że mały nadal szuka domu tylko akurat nie wiedziałam że nie jest już w schronisku może wybrali innego psiaka
  4. i jeszcze przeze mnie przy pozostaną w schroniskach amensalizm zrobi ogłoszonka dla psiurka i chyba powoli zbieralibyśmy na hotelik....po odejściu amiego Pepe nie nadaje się do żadnego ogólnego boksu...
  5. zapraszam, ponoć pogoda ma się poprawić w gazecie miał się ukazać krótki artykuł o budrysie, chyba jednak przesunęli na następny tydzień szkoda, miałam nadzieję że dzięki temu szybko znajdzie dom
  6. e-s wysłałam ci zdjęcia amisia, może ty będziesz umiała to wstawić
  7. nie mogę znaleźć przyjdzie szef to mi to pokażę, mnie ta komórka doprowadza do szaleństwa
  8. czerda, gubię się już w wątkach, szukam zdjęć misi która do nas trafiła, obiecałam jej nowym właścicielom że prześlę zdjęcia miśki z dobrocina i nie mogę tego znaleźć
  9. ul głowackiego zależy mi na osobie która wcześniej robiła kontrole, laika nie chcę wysyłać na głęboką wodę kontrola najlepiej na już to ten psiak [URL]http://www.allegro.pl/item1041593913_latek_pies_na_aport.html[/URL]
  10. łatka właśnie pojechała do nowego domu mieszka niedaleko Miśki jej koleżanki z dobrocina:D
  11. potrzebujemy wizyty przedadopcyjnej w Zabrzu na Biskupicach wolałabym żeby przeprowadził ją ktoś kto ma w tym doświadczenie
  12. [quote name='kasia14']Łatka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5052713_mala_wesola_i_dobrze_wychowana_latka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/mala_wesola_dobrze_wychowana_latka_czeka_183548.html"]eoferty[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert4178487.html"]kupsprzedaj[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58144"]kupiepsa[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=view&text=%A3atka"]mojpupil[/URL] przygarnijzwierzaka.pl - czeka na atyw. [URL="http://www.psy.pl/adopcje/art6025,latka-wesola-i-dobrze-wychowana.html"]psy.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/mloda_wesola_i_dobrze_wychowana_latka_szuka_domu_279780_13340.html"]polskasterfa.eu[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka-szuka-domu_5288.html"]nasipupile[/URL] ojej.pl - czekam na akt. pajeczyna - czekam na akt. pineska.pl - link aktywacyjny poszedł na maila schroniska, więc jeżeli możecie to potwierdźcie. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15199,Lw==.html"]adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/panel/twoje/0,0,0/15/11857/"]e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/20275/podglad/"]morusek.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-155197-mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka.html"]rozglos.net[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/15142"]petworld [/URL]- czekam na akt. [URL="http://gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=29632"]gieldaogloszen[/URL] gumtree - również aktywacja poszła na wasz mail [URL="http://otopies.pl/zobacz-dodane-ogloszenie-1949.html"]otopies.pl[/URL] anonseogloszenia.pl [URL="http://gielda.swidnica.pl/ogloszenie.php?id=2025&nazwa=M%C5%82oda,%20weso%C5%82a%20i%20dobrze%20wychowana%20%C5%81atka"]gielda.swidnica.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/sprzedam/mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka-szuka,id9d09f3e3cbdd.html"]wroclaw.cwierk.pl[/URL] [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja8814_mloda-dobrze-wychowana-latka-mix-papioln-szuka-domu.html"]aukcjezwierzat.pl[/URL] autogielda.pl - czekam na akt. adopcje.org - czekam na akt.[/QUOTE] oogłoszenia zawsze potrzebne..te łatka już ma..można coś dorobić
  13. Łatka nie jest duża Ruda sunia którą widać na filmie to AZA najmniejszy pies w schronisku, waży 6kg ŁAtka waży 4,8kg ale jest duża szczuplejsza i na wysokich łapkach co może sprawiac ważenie dużo większej Powinna przytać ale jej waga nie osiągnie 6kg, jest strasznym niejadkiem
  14. Gizmo-pies z gracją świnki wietnamskiej:) w połowie następnego tyg ma zapewniony komplet ogłoszeń Miska dzisiaj nas odwiedziła, krwiaki na szyji zeszły i niepotrzebna będzie już operacja Lucky, kolejny szczęciarz. Pies zabrany z Dobrocina [URL=http://img64.imageshack.us/i/dsc0138k.jpg/][IMG] [[URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc0138do.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3776/dsc0138do.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc0143q.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1079/dsc0143q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img218.imageshack.us/i/dsc0148hz.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5619/dsc0148hz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/dsc0161a.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/192/dsc0161a.jpg[/IMG][/URL]
  15. po ogłoszeniach nadia znalazła domek
  16. czas uaktualnić wątek...trufek w domu
  17. bruno dzisiaj jedzie do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja mała kulka w końcu znalazła domek!
  18. pierwszy post uaktualniony brakuje mi jeszcze zdjęć trzech psów któryc na forum nie zdąrzyłam przedstawić ZAMBER INTER i nowy owczarkowty dziadziuś, ma biedak pysk cały w bliznach-sporo musiał w zyciu przejść
  19. fioersteinbock pomoże mi w wystawieniu bazarków, niedługo ruszamy
  20. pomyślałam żeby zrobić jeszcze jakieś zdjęcie z boksu...takie gdzie widać smutną minę PEPE zdjęcie nie będzie ładne ale może kogoś chwyci za serce a z amim to jakiś przypadek:D
  21. i jeszcze młoda KORA [URL=http://img36.imageshack.us/i/uciechow048.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1482/uciechow048.jpg[/IMG][/UR
  22. niestety, pani okazała się niepoważna domu szukamy dalej
  23. mam sporo rzeczy na bazarek sama nie mam czasu na wystawianie i wysyłanie bazarków a przynajmniej nie takiej ilości jeśli jest osoba z okolic która mogłaby wystawić bazarki, chętnie podzielimy się dochodem z bazarków uciechów zbiera na uregulwanie długów Redy która została już adoptowana ale koszty leczenia rany posterylkowej sięgnęły już 1000zł!
  24. aparat nawet przywlokłam do domu,ale wszystkie zwierzaki już śpią jak wracam:D może czas odświeżyć galerię...zobaczymy co uda mi się wyczarować
  25. marti sprawdzi warunki, do od-nowy nie mogłam znaleźć telefonu mała po sterylce śmiga jak naprawiona:) chwilę po wybudzeniu już obwąchała cały gabinet. transport byłby w okolicach początku następnego tygodnia
×
×
  • Create New...