-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
łatek który jest u nas okazało się że przez jakiś czas prawdopodobnie błąkał się w Bielawie\ Czyżby bielawa także oddawała tam swoje psy?! pomijam fakt że świdnica uznaje łatka za swojego psa, ale oni na dobrą sprawę sami nie wiedzą który jest który
-
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
rotek_ replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dzisiaj była u nas w schronisku rodzina szukali małego pieska wymieniliśmy parę zdań i powiedzieli nam że pojadą jeszcze do azyla zobaczyć BĄBELKA nie miałam pojęcia że bąbel jest w hoteliku, a jeszcze im mówiłam że mały nadal szuka domu tylko akurat nie wiedziałam że nie jest już w schronisku może wybrali innego psiaka -
i jeszcze przeze mnie przy pozostaną w schroniskach amensalizm zrobi ogłoszonka dla psiurka i chyba powoli zbieralibyśmy na hotelik....po odejściu amiego Pepe nie nadaje się do żadnego ogólnego boksu...
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zapraszam, ponoć pogoda ma się poprawić w gazecie miał się ukazać krótki artykuł o budrysie, chyba jednak przesunęli na następny tydzień szkoda, miałam nadzieję że dzięki temu szybko znajdzie dom -
czerda, gubię się już w wątkach, szukam zdjęć misi która do nas trafiła, obiecałam jej nowym właścicielom że prześlę zdjęcia miśki z dobrocina i nie mogę tego znaleźć
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
rotek_ replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
łatka właśnie pojechała do nowego domu mieszka niedaleko Miśki jej koleżanki z dobrocina:D -
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
rotek_ replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia14']Łatka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5052713_mala_wesola_i_dobrze_wychowana_latka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/mala_wesola_dobrze_wychowana_latka_czeka_183548.html"]eoferty[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert4178487.html"]kupsprzedaj[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58144"]kupiepsa[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=view&text=%A3atka"]mojpupil[/URL] przygarnijzwierzaka.pl - czeka na atyw. [URL="http://www.psy.pl/adopcje/art6025,latka-wesola-i-dobrze-wychowana.html"]psy.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/mloda_wesola_i_dobrze_wychowana_latka_szuka_domu_279780_13340.html"]polskasterfa.eu[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka-szuka-domu_5288.html"]nasipupile[/URL] ojej.pl - czekam na akt. pajeczyna - czekam na akt. pineska.pl - link aktywacyjny poszedł na maila schroniska, więc jeżeli możecie to potwierdźcie. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15199,Lw==.html"]adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/panel/twoje/0,0,0/15/11857/"]e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/20275/podglad/"]morusek.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-155197-mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka.html"]rozglos.net[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/15142"]petworld [/URL]- czekam na akt. [URL="http://gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=29632"]gieldaogloszen[/URL] gumtree - również aktywacja poszła na wasz mail [URL="http://otopies.pl/zobacz-dodane-ogloszenie-1949.html"]otopies.pl[/URL] anonseogloszenia.pl [URL="http://gielda.swidnica.pl/ogloszenie.php?id=2025&nazwa=M%C5%82oda,%20weso%C5%82a%20i%20dobrze%20wychowana%20%C5%81atka"]gielda.swidnica.pl[/URL] [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/sprzedam/mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka-szuka,id9d09f3e3cbdd.html"]wroclaw.cwierk.pl[/URL] [URL="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja8814_mloda-dobrze-wychowana-latka-mix-papioln-szuka-domu.html"]aukcjezwierzat.pl[/URL] autogielda.pl - czekam na akt. adopcje.org - czekam na akt.[/QUOTE] oogłoszenia zawsze potrzebne..te łatka już ma..można coś dorobić -
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
rotek_ replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Łatka nie jest duża Ruda sunia którą widać na filmie to AZA najmniejszy pies w schronisku, waży 6kg ŁAtka waży 4,8kg ale jest duża szczuplejsza i na wysokich łapkach co może sprawiac ważenie dużo większej Powinna przytać ale jej waga nie osiągnie 6kg, jest strasznym niejadkiem -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Gizmo-pies z gracją świnki wietnamskiej:) w połowie następnego tyg ma zapewniony komplet ogłoszeń Miska dzisiaj nas odwiedziła, krwiaki na szyji zeszły i niepotrzebna będzie już operacja Lucky, kolejny szczęciarz. Pies zabrany z Dobrocina [URL=http://img64.imageshack.us/i/dsc0138k.jpg/][IMG] [[URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc0138do.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3776/dsc0138do.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc0143q.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1079/dsc0143q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img218.imageshack.us/i/dsc0148hz.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5619/dsc0148hz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/dsc0161a.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/192/dsc0161a.jpg[/IMG][/URL] -
Nadia, kochana sierotka psiakiem dla każdego!NADIA W DS~:)
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
po ogłoszeniach nadia znalazła domek -
Najbardziej na świecie potrzebuję Ciebie człowieku- już w DS!!!!
rotek_ replied to Wiwi's topic in Już w nowym domu
czas uaktualnić wątek...trufek w domu -
bruno dzisiaj jedzie do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja mała kulka w końcu znalazła domek!
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
pierwszy post uaktualniony brakuje mi jeszcze zdjęć trzech psów któryc na forum nie zdąrzyłam przedstawić ZAMBER INTER i nowy owczarkowty dziadziuś, ma biedak pysk cały w bliznach-sporo musiał w zyciu przejść -
pomyślałam żeby zrobić jeszcze jakieś zdjęcie z boksu...takie gdzie widać smutną minę PEPE zdjęcie nie będzie ładne ale może kogoś chwyci za serce a z amim to jakiś przypadek:D
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
i jeszcze młoda KORA [URL=http://img36.imageshack.us/i/uciechow048.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1482/uciechow048.jpg[/IMG][/UR -
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
rotek_ replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
niestety, pani okazała się niepoważna domu szukamy dalej -
mam sporo rzeczy na bazarek sama nie mam czasu na wystawianie i wysyłanie bazarków a przynajmniej nie takiej ilości jeśli jest osoba z okolic która mogłaby wystawić bazarki, chętnie podzielimy się dochodem z bazarków uciechów zbiera na uregulwanie długów Redy która została już adoptowana ale koszty leczenia rany posterylkowej sięgnęły już 1000zł!
-
aparat nawet przywlokłam do domu,ale wszystkie zwierzaki już śpią jak wracam:D może czas odświeżyć galerię...zobaczymy co uda mi się wyczarować
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
rotek_ replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
marti sprawdzi warunki, do od-nowy nie mogłam znaleźć telefonu mała po sterylce śmiga jak naprawiona:) chwilę po wybudzeniu już obwąchała cały gabinet. transport byłby w okolicach początku następnego tygodnia