-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
radku, proszę podaj mi maila, jak tylko dostanę zdjęcia z planu filmowego zrobię nowy wygląd allegro i prześlę ci zapisany w notatniku, tak aby można by tylko go wkleić tytuł wątku trzeba zmienić z 3 lat na 5:(
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
większość osób odwiedzających schronisko tylko mówi jaki Farcik jest biedny, ale na tym się kończy..nikt nawet poważnie nie myśli nad jego adopcją...jego sierść jest lekko zjedzona przez pchły, czasami widać prześwity na skórze. Idę gonić majqe w jego przypadku nie szukamy DS a jedynie domu gdzie mógłby dożyć godnie resztki swojego życia -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
rotek_ replied to conceited's topic in Już w nowym domu
czy oprócz allegro ma jakieś ogłoszenia? w wolnej chwili mogę mu wstawić kilka anonsów na najważniejszych portalach -
Cała Trójka już w Nowych Domach! Nelly, Cyryl i Clyd
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że więcej tymczasów mi się nie trafi, bo z ostatnim kociakiem już bardzo się związałam i ciężko było mi go oddawać..kiepski ze mnie DT:D zero profesjonalizmu:) -
sonia musi poczekać na sterylkę, wet musi ją przebadać bo ledwie skończyła cieczkę. Pani sama prosiła o wysterylizowanie suni. Wiem że LucynaCaffe jeździ w tamte rejony, ale nie wiem dokładnie kiedy będzie jechać...zaraz po świętach biorę małą na samochód i wiozę do weta na konsultację. czekam na odpowiedź od lucyny w sprawie transportu
-
Stary porzucony owczarek pilnie szuka domu lub DT
rotek_ replied to LucynaCaffe's topic in Już w nowym domu
tak dla wyjaśnienia HATOR to bogini w jednej z motologii, ale wydaje mi się że całkiem mu pasuje, tym bardziej że niewiele osób w ogóle wie że to żeńskie imię:) dzisiaj też pewnej parze się spodobał, Ciekawostką jest fakt że Hator dla smaka zrobi wszystko...stanie na ogonie i zacznie klaskać... -
będę pisać do osób z palucha, pani powiedziała że tam powinni coś o niej powiedzieć..jeśli nikt jej nie będzie pamiętał będę kombinować z wizytą
-
Stary porzucony owczarek pilnie szuka domu lub DT
rotek_ replied to LucynaCaffe's topic in Już w nowym domu
jest robiona wizyta poadopcyjna...w umowie mamy zawarte że pies przez 14 dni jest nasz. dzisiaj ktoś był zobaczyć Hatora, ale chyba nic z tego;( Psiak obrasta w piórka, zrobił się zazdrośnik o inne psy, miał jechać ze mną na plan filmowy DAAS, ale ze względu na to że chciał ustawiać inne psy wolałam go zostawić w schronisku. A tak byłby gwiazdą filmową:) Pomio chłodnej wody Hator nadal lubi kąpiele w stawie, nie przepuści żadnej okazji. -
Cała Trójka już w Nowych Domach! Nelly, Cyryl i Clyd
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ostatni Clyd dzisiaj znalazł nowy dom...pojechał do Dzierżoniowa -
Zgłosił się wspaniały domek w Warszawie...osoba niedawno straciła suczkę o tym samym imieniu. Mają ogromny dom, ludzie prozwierzęcy...z rozmowy jestem zachwycona nową panią
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1299446618[/url] przygarnijzwierzaka.pl - do akceptacji [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22052,Lw==.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=67930[/url] [url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kropka-tracac-oko-stracila-szanse-na-adopcje,ide6daa3ju13994.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/panel/twoje/0,0,0/0/16892/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/34871/KROPKA-TRACaC-OKO-STRACIlA-SZANSE-NA-ADOPCJe/[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8338313_kropka_traca_oko_stracila_szanse_na.html[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/34871/KROPKA-TRACaC-OKO-STRACIlA-SZANSE-NA-ADOPCJe/[/url] adopcje.org -do akceptacji -
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie za odzew.....czekam tylko na tekst i wystawię mu allegro Farcik dzisiaj biegał sobie po wybiegu, no może biegać to dużo powiedziane bo dopadł się do michy i nie chciał odejść:) na jedzenie jest przekupny bardzo jak tylko wrócił do boksu położył się do swojego posłanka-w końcu wie do czego służy -
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
lucynacaffe robiła ostatnio dziadkowi zdjęcia -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
mamy 60 zł na ogłoszenie kropoci, ktoś się dołoży do MP -
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
piszę do majqi o tekst. -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
transport został przełożony na następny tydzień... w tym czasie będzie mieszkał w osobnym boksie....wprawdzie mały, ale w końcu własny. lekko przytył, schowały się mu żebra....w boksie z nudów wygryzał sobie ogonek, po przejściu na osobny kojec większość czasu śpi -
gazety odkładają temat po świętach...w tym tygodniu jest to nie do ruszenia. Chciałabym uderzyć do jakiejś gazety wrocławskiej, tylko nie wiem do kogo się kierować. Ulv dawaj mi opis i zdjęcia lalki, jeśli uda się namówić media na współpracę jest duża szansa na zwiększenie szans na adopcję psiaków. w przyszłym tyg mam dostać amatorskie zdjęcia z planu filmowego..było fantastycznie
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
rotek_ replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/pokaz-ze-masz-serce-i-adoptuj-psa-bez-szans-i1297434220.html[/url] obiecane allegro -
Cała Trójka już w Nowych Domach! Nelly, Cyryl i Clyd
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Clyd, dorasta u mnie i coś domu nie może znaleźć zrobił się wielkim mruczkiem...zapowiada się na ogromnego kocura [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc0456b.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8831/dsc0456b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/dsc0451r.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3023/dsc0451r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/dsc0458z.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2242/dsc0458z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/dsc0478o.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/359/dsc0478o.jpg[/IMG][/URL] -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
rotek_ replied to conceited's topic in Już w nowym domu
to ja popracuję nad allegro -
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
o hoteliku nie myślałam, może warto. chiałabym go trochę ogłosić, tym bardziej że dzięki psiakom filmowym o schronisku zacznie się głośniej mówić...mam nadzieję że to nam pomoże -
mówili mu jakieś nazwiska ale byłam w takim stresie żeby opanować psy na placu że nie wiele pamiętam. Plac oczywiście nieogrodzony, wymagania reżysera wysokie. Coś mi te nazwiska mówią....chyba gdzieś je wspominali, ale wtedy jakoś w ogóle nie przywiązywałam do tego uwagi. Zdjęcia odbyły się na placu uniwersyteckim