-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://images8.fotosik.pl/746/8e9935f889438eab.jpg[/URL] ale Lisi pupa urosła:evil_lol: -
bjutko, heksa wygrała los na loterii...bo jakie miała szanse na adopcję? Dałaś jej godne i szczęśliwe życie...u Ciebie mogła wywalić się brzuchem do góry, rozwinąć język na całą jego długość. Każdy psiak jakiego weźmiesz będzie ogromnym farciarzem
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
sprawami w niemczech będzie się zajmować fundacja.... domek znaleźli wcześniej, sprawdzili i dopiero nam dali znać że mają DS da Farcika Poproszę ich o monitorowanie psiaka...pogoda popsuła się i drogi są fatalne -
ganziu wyjechał około 12.00 Bał się wejść do samochodu ale jak ju go wpakowaliśmy to ślicznie położył się i podziwiał widoki przez szybę samochodu. Jest prześlicznym psem.... Dobrze że już pojechał, w boksie jakoś nie miał szczęścia do suczek...jedynie z satruszką Zojką dawał sobie radę, reszta suniek go gnębiła.. ostatnia współlokatora została przeniesiona bo potrafiła zębami sobie podporządkować Ganzesa...szkoda mi było chłopaka
-
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
tak, z opóźniem prawie 4godzinnymi, ze względu na fakt że pan, który wiózł Karelka miał rano interwencję wieczorem powinniśmy dostać telefon jak tam z karmelkiem -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
wjazd jutro o 8.00 Jeszcze ogarniamy się po wczorajszej zamieci i zaraz dzownimy do wszystkich z informacją o planowanym przyjeździe. wieczorem praktycznie nie można było wyjechać poza gminę dzierżoniów, wywalony autobus, ogromne zaspy i policja wstrzymująca ruch na drodze...oby więcej się to nie powtórzyło:shake: -
radku, właśnie czytałam rady użytkowników allegro na temat wystawiania aukcji tak, aby przyciągały one widzów w miniaturce dałabym zdjęcie sarny...to gdzie widać samą głowę,,a najlepiej jakby fotka była oprawiona czerwoną ramką, a tytuł akucji w połowie dużymi literami w połowie małymi...wejść i tak mają dużo, ale może to jeszcze jakoś pomoże
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
i ostatnie.... zdjęcia Karo z chłopakami Karo wspaniale się bawi, szybko się uczy, dzisiaj nauka aportowania zajęła mu całe 15 minut niestety nie lubi innych psów, a tak dawno miałby domek [URL="http://img651.imageshack.us/i/dsc0751j.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6874/dsc0751j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img641.imageshack.us/i/dsc0756t.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3183/dsc0756t.jpg[/IMG][/URL] agnieska, wpadaj kiedy chcesz..no po 22.00 wyjeżdzamy do domu..więc do tego czasu możesz śmiało wpadać:lol: czekamy z niecierpliwością..berbeć też:evil_lol: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
agnieska, w zasadzie tylko ręczniki papierowe, które przy berbeciu idą jak woda Zapas karmy mamy, Zoja ma chyba ponad 30kg karmy... ostatnio tyle nam pomogłaś że aż głupio o coś prosić wpadaj na kawę, Berbka już pewnie karmiłaś ..pewnie tak...każdemu wciskam malca przy karmieniu:evil_lol: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
DŻENA [URL=http://img213.imageshack.us/i/dsc0805o.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2168/dsc0805o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dsc0816c.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7113/dsc0816c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc0818w.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3541/dsc0818w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/dsc0851i.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6185/dsc0851i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/dsc0857o.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/895/dsc0857o.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Nestor [URL="http://img697.imageshack.us/i/dsc0885v.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1659/dsc0885v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/dsc0872t.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6964/dsc0872t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/dsc0881z.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4337/dsc0881z.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
DASZA piękna terrierka i mój tymczasowicz BERBEĆ:loveu: Berbecia zabieram wszędzie ze sobą, cały czas ciągnie mleko z butelki a nauka picia z miski idzie mu bardzo opornie [URL="http://img195.imageshack.us/i/dsc0889h.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/373/dsc0889h.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dobrze.....drogi dzisiaj odśnieżyli....jest znaczniej lepiej niż na początku, nawet tą moją drezynką już tak nie trzepie po polskich drogach:D -
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zapłaciłam za ogłoszenie... ogłoszenie zostało bez odpowiedzi:( Po farcika przyjadą w następnym tygodniu o ile pogoda będzie sprzyjać -
Staruszek Karmelek jedzie do nowego domu!!! 3majcie kciuki.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
taks, już tłumaczę o transporcie do krakowa dowidzieliśmy się pół dnia przed zaplanowanym terminem..nie było żadnych szans na dogranie wszystkiego... o pomoc poprosilimy Przemka z fundacji Psi ratownicy, zebraliście kwotę 350zł, resztę dokładamy my... Wolimy zawieźć psy bez przesiadek(z karmelkiem jedzie jeszcze Ganzes) Przemek powiedział że podczas jazdy będzie robił krótkie odpoczynki na spacery z psiakami. Psiaki są już umówione...Wieczorem Przemek jeszcze zadzwoni dać znać kiedy wyjazd...z pewnością będzie to na dniach. Na dogo siedzę już od kilku lat i wiem że załatwianie spraw na wariackich papierach rzadko kiedy kończy się pozytywnie...nie chcę ryzykować kosztem psów... wiem że na brata Ingrid zawsze można liczyć, ale akurat ten transport w ogóle nie pasował tak żeby obciążać jeszcze Pana Tomka. Podjęliśmy decyzję świadomie, co prawda trochę się do przedłużyło,ale wiemy że obejdzie się bez większych wpadek. -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
mari, pies w sensie gatunku....ta terrierka to jest suczka:lol: źle sprecyzowałam swoją wypowiedź -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
sayrel post piękny...aż mi się łezka w oku zakręciła...wstawię go na stronę schroniska i podłączę zdjecie Zenita z nowgo domu....... -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
mari, przyjechał do nas przed chwilą welsh terrier, jutro bedzimy sprawdzać czy nie ma tatuażu...bo wygląda mocno rasowo nie wiesz nic o tym psie???? -
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
to prawda niemieckie organizacje są przepełnine takimi prośbami ja starałam sie od roku nazwiązać kontakt z jakąkolwiek organizacją i chyba się udało...ale czy będzie to stała pomoc to zobaczymy. Pisałam do wszystkich znalezionych w wszukiwarce fundacji i czsto nawet nie dostawałam odpowiedzi Dostałam właśnie odpowiedź że ludzie są na Farta zdecydowani w 100%. przyjechaliby w tą sobotę przed południem, ale...żeby nie było tak pięknie...Organizacja z niemiec chce żeby Farcik pojechał po miesiącznej kwarantannie od momentu zaszczpienia...chyba mają takie przepisy. aż tyle nie minęło od kiedy go zaszczepiliśmy.... napisaliśmy że pies mógł być zaszczepniny dopiero po kwarantannie, bo takie mamy przepisy a także że fart ni przejawia żadnych oznak chorób..zobaczymy co odpiszą