Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. nikogo nie było... prawopodobnie panu coś wypadło:roll:
  2. przypadkowo znalazłam allegro hackera.... ewa...to ty wystawiałaś??? prawda?? napisałaś zle rase.....pisze sie ROTTWEILER a nie rotwieller.... taka mała różnica
  3. [quote name='amelka0'][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=42048"]takaradosna:[/URL] [/B]vbmenu_register("postmenu_6482609", true); [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] trzymaj się Zeusku.... w końcu znajdziesz swój Olimp _______________________________________________ [SIZE=4][COLOR=blue][B]NINIEJSZYM OGŁASZAM UROCZYŚCIE ŻE SŁOWA TE ZIŚCIŁY SIĘ!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:[/quote] jak ja uwielbiam twoją tajemniczość:mad: no mów co wiesz o adopcji:lol:
  4. rybak czaruje wszystkie wolontariuszki... ..ale nikt nie chce go wziąć do domku:-(
  5. [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6748/dsc01719ul8.jpg[/IMG] on jest naprawde kochany
  6. kt6os mógłby napisac jakis tekst... trzeba korzystac poki mam kase na koncie[B] allegro[/B]
  7. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=224544106[/URL] prosze....
  8. czy ktos wie jak długo moze zostac koksiu w DT???
  9. widze ze hacker zrzuca swoje stare futerko....
  10. stare są chyba zamknięte....
  11. corcia jest przekochana.... dzisiaj powąchała nową wolontariuszkę...podeszła i prawie w ogóle sie nie bała... mala robi sie coraz odważniejsza
  12. jesli jutro nic nie stanie na przeszkodzie to pan bierze jacha do domku..... aha...nowy pan ma na imię robert:razz: więc jacho chyba nie odczuje wielkiej różnicy:evil_lol:
  13. tak, to ja odbierałam frika.... panstwo przyjechali z samego rana...jeszcze przed 10.00 mają duży teran ale friko i tak przechodzi przez ogrodzienie o wyskości 170cm:-o nie chcą go całe zycie trzymać na łancuchu więc zdecydowli sie go oddać. friko przy okazji rozerwał kolejna smycz która dostał ze schroniska...ale to bylo do przeidzenia bo wydajemy tylko takie badziewiaste:evil_lol: no cóż co tu więcej pisać... facetowi sie nie poszczęsciło:placz:
  14. [quote name='justynavege']Radku dziękujemy za ogloszenia dzis znow na sniadanie kupa zjedzona :cool1: :mad:[/quote] dlatego ja nie pozwalam im dawac mi buzi... paskudy małe:evil_lol:
  15. zeby nie zapeszac to nie bedziemy przenosić wątku do dazłu JUZ W NOWYM DOMU...ale jak tak dalej pójdzie to tylko jacha bedziemy mogli wspominać;)
  16. trzeba jeszcze z wetem uzgodnić
  17. allegro zakończyło sie bez powodzenia.... jutro ponowimy
  18. to co wystawimy allegro???:roll: uxmal ma fajne pomysły na wypisywanie tego typu ogłoszeń.... moze by ja poprosić...ja wkleje i wystawie aukcje
  19. nawet tak jakby sie przefarbowała:evil_lol:
  20. papiery do sądu już poszły... a szkolenie strażników odbędzie sie na przełomie sierpnia i września...
×
×
  • Create New...