Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. tez nie było.... nikt nie dzwonił:placz:
  2. pan sie ostatnio nie odzywa...czyżby był az tak przepracowany:roll:
  3. przeczytałam cały wątek... moze coś nie doczytałam.... ale donvitow, w którym poście była mowa ze zabierasz psa do swojego hoteliku??? wspomniałeś o tym dopiero niedawno... za każdym razem dowiaduję sie czegoś nowego.... wszystkie informacje przekazuje robertwi/nasz umowny kierownik/ ale jak mam poskładać to w jedną logiczną całość...jak rano i tak sie okaże ze jest zupełnie inaczej
  4. solito przepraszam... ----------------------------- nie sledziłam wątku psiaka z rożnych powodów...ale to chyba najmniej ważne jakich.... ale osobiście pytałam sie 2 razy gosi czy psiak zostaje u nas na stałe.... juz najmniej wazne czy na warunkach hotelowych czy jako kolejny gratis.... i dwa razy usłyszałam ze nie... raz specjalnie pytałam sie przy robercie....bo on sam mówił ze znająć zycie psika nam "wrypią"....czy jak wolisz donvitow, "zostawią na stałe".... jako schronisko nie istniejmy... nie ma pracowników....działamy tylko jako wolontariusze.... tak naprawde trzy osoby/ja pomagam do rozpoczęcia sie roku studenckiego/ pracują w całym schronisku....z czego justyna jest tylko do południa i rzweczywiście lepiej dla dinga ze trafił do Nas... ma osobny kojec drogie leki i w miare naszych możliwości opieke wolontriuszy... gdyby poszedł do azyla prawie napewno nie zostałby uśpiony a zagryzłyby go inne psy z boksu... skąd to wiem??? z dingiem przebywam cały dzień... jest trudnym psem... niestety w schroniskowej społeczności jest tak ze słabsza bądź uciążliwa jednostka jest eliminowana. to co robię nie robię dla pieniędzy.... pewnie gdyby w moim życiu liczyły sie inne wartości nawet nie przyjeżdzałabym do uciechowa... lubię pomagać.... na ten rok zaprzysięgłam sobie ze będę pomagać dzieciom niepełnosprawnym i upośledzonym...ale trafił sie uciechów i siedzę po 10 h pracując.... przy psach, remontach itp... to czy pies będzie opłacony czy nie,nie ma najmniejszego znaczenia...byle by miał co jeść i dostawał leki... chociaż to, dzieki osobom które pomagają nam w najcieższych sytuacjach, jest do przezwyciężenia... jesli kogoś uraziłam najmocniej przepraszam.... ale dziwie sie ze dopiero teraz dowiaduję sie ze pies jest u nas na stałe...:roll: pytałam sie bo robert tez nic nie wiedział... wszyscy byli przekonani ze zostaje na miesiąc. jak jacho pojdzie tylko do adopcji Dinga przenosimy do kojca jaszka...bo swój obecny już poobgryzał.... najbardziej martwi mnie jego sierść... dingo moze sie mocno zestresowac podczas kąpieli ale z drugiej strony jego zapach nie należy do najprzyjemniejszych... nie chcę nikogo urazić ale szczerze wątpię w adopcje Dinga... Każdy kto go widzi z odwiedzających szybko odchodzi od boksu... Najmniej ważny jest już wygląd.... Ale przede wszystkim wiek.... dla naszego przesympatycznego staruszka reksia będzie b. cięzko znaleźć dom..a co dopiero dla dinga....który jest lekko autystyczny... i tak samo jak justyna wątpię w sprawczą moc wątków... a dla sprostowania....obiło mi sie o uszy ze z zaśwaidczenia weta wynika ze Dingo nie ma 15 lat tylko 13. jutro to sprawdzę
  5. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=225960374[/URL]
  6. [quote name='uxmal']A ja myślałam, że ona juz miała cieczkę. Wkleiłam Dżinkę na [URL]http://www.pupile.com/ogloszenia/ogloszenie.asp?numer=16188&dzial=5[/URL][/quote] to był fałszywy alarm... nie sprawidzilismy tego a uwierzyliśmy na slowo solito.... poźniej okazało sie ze to jej suczka dostała cieczke a nie dzina... aj to długa historia:lol:
  7. pan chciał mu zrobic taką porzadną ocieploną budę.... nawet nie wiem na jakim jest etapie... ale właściciel na tyle odpowiedzi ze mozmey poczekac kilka dni.... tym badziej pamietem jeszcze kilka tyg temu jak robert mówił ze nie zna jeszcze osoby dla której mógłby powierzyć jacha...a tym czasem prosze...zjawił sie.... i to jaki;) :evil_lol:
  8. nie wiem kiedy przyjedzie ten chłopak...ale jesli rano to lepiej niech justyna przedstawi frika.... ja bede dopiero po południu więc mam nadzieje ze frikolec bedzie juz doope grzał w domu
  9. termin jeszcze niedograny.... pogoda taka w kratke i podobno ma być ocieplenie w tym tyg...więc czekamy.... a nie dziwi was ze dzina tak długo i nie dostala jeszcze pierwszej cieczki... moja sunia i sunia solito juz dawno po.....
  10. założycielką wątku jest amelka.... a ona tak z doskoku na necie...więc chyba poczekamy jeszcze na zmiane tutułu...na bardziej optymistyczna
  11. radek nigdy nie oposzcza dam...
  12. [quote name='yewcia1']Banda rudzielców jest przesłodka tylko Lisia mało ruda:evil_lol:[/quote] no co uszy ma rude...
  13. corcia jest przekochana... coraz mniej sie boi obcyh...ale przed nią jeszcze dłuuga droga
  14. dzisaj jest juz za poźno na allegro...ale jutro z rana to zrobię...
  15. jutro ma przyjechać młody chłopak i obejrzec psiaki do adopcji...poataram sie zaraklamować frika
  16. moze warto napisac w tytule ze poszukujemy płatnego DT
  17. katie, czyli będziemy mogli liczyć na ciągłe relacje...???:multi:
  18. jesli pijak dalej sie bedzie czepaił mozna mu zaproponować butelke czegoś mocniejszego wzamian za psa.. to zawsze działa:razz:
  19. justyna, przez ciebie oplułam monitor:evil_lol:
  20. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73937[/URL] wszystko o reksiowskim...
  21. o ux wróciła:multi: dobra kobieto, napisz prosze tekst na allegro dla reksia-staruszka ja wystawię tylko prosze napisz... masz do tego talent:razz:
×
×
  • Create New...