Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. "serce człowieka możemy poznać po tym jak traktuje zwierzęta" mój ulubiony cytat..i najbardziej oddaje zachowanie człowieka... jesli jestemy wrażliwi na cierpienie zwierząt nigdy nie odmówimy pomocnej dłoni dla drugiego człowieka
  2. to chyba było najlepsze wyjście dla gutka... dobra robota amelko,ale jeszcze długa droga przed nami... grinajs...jesli takie osoby jak ty będą wycofywać sie z dogo zostanie prawie sama szukowina typu grev.... dlaczego...to jej arogancki sposób wyrażania sie powodują takie sytuacje jak na wątku lolusia:angryy:
  3. a my z lila byliśmy znowu na dłuższym spacerku... za każdym razem podchodzi do mnie na spacerach z coraz bardziej rozmerdanym ogonkiem... chciałabym zeby corka znalazła dom...ale przyznam się szczerze ciężko będzie się mi z nią rozstać:roll:
  4. 3mamy kciuki za barkot i sabe:multi:
  5. dzieki ux.... adaś jest zupełnie inny niż lisia ale to takie moje dwa skarby:loveu: jak będziemy z justyną w poniedziałek nakręcimy film jak adek ładnie się wita.... potrzfi wskoczyć na rece jak stoję:crazyeye: jest boski.... zrobimy troche lepsze zdjęcia adka i dajemy na allegro
  6. dzieki pani Lucyni, aleksandrze i i aisieK gonzo ma szanse na nowe lepsze życie!!!!!
  7. dostałam coś takiego na maila [B]"Wiadomość od: [/B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5115076"][COLOR=#800080][B]mezani83[/B][/COLOR][/URL][B] (41) [/B][URL="http://www.allegro.pl/help_item.php?item=41"][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[/IMG][/B][/URL][B], wysłana z komputera o numerze IP: 83.20.201.102 [/B] [B]Strona z przedmiotem: [/B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=244363085"][COLOR=#0000ff][B]........REKSIO.........FAJNY PIES!!![/B][/COLOR][/URL] [B]Treść wiadomości:[/B] [B]Witam, mam pytanie - jak dlugo musialbym gotowac Reksia ? "[/B] że co???
  8. niedawno wróciałam ze schroniska...rano postaram sie wstać wcześniej i wystawić małej co nieco;)
  9. izis chyba dołączysz do grona uciechomaniaków:lol:
  10. ewa, pojęcia nie mam....ale sie ciesze jak jasna cholera... moja córka znajdzie dom TU... w polsce!!!!! napewno będę na kontroli poadopcyjnej!!!! tfu tfu...nie zapeszać
  11. Adek jest słodziutki..... w porwyawach radości mówię na niego AMBER... a jak sie wkurzę -adaś:evil_lol: psiak naprawde słodki... tylko buzi mu dawać
  12. za 15 min mam busa...leeeeeece..... wieczorkiem wezmę sie za niemiecki;)
  13. napisałam do ciotki ulv o ta klawiature... ja zyje jeszcze w epoce kamienia łupanegi i nie potrafie sama wystukać klawiatury ekranowej
  14. dzaffa, jako młoda dogomaniaczka bardzo przejęłaś sie losami buni... i oby więcej opsób z taka inicjatywą jak ty!!!! miło widzieć coś innego niż "hoooop piesku"
  15. tak...jeden na gospodarstwo...
  16. wystawić jej allegro??? ale potem powinniśmy zroić jej kontrole poadopcyjną w razie takiej potrzeby
  17. Adek jest niesamowice przyjacielski... justynamiała zrobić zdjęcie jak psiul siedzi na kolanach ludzi... ale akumulator w tym momecie siadł:mad: jutro zrobimy;)
  18. eno....na mnie sie nie patrzcie.... ja z samochodu raczej nie wyjde:evil_lol:
  19. hustyna, odsypałaś dzisiaj z miski?? bo to robert a nie solito ma skłonności do przesypywania pokarmu:eviltong:
  20. laki sie rozbestwił i pokazuje męski charakter
  21. ona w ogóle wszystko mu zabiera.... a na tym dużym posłaniu to kto śpi...LISIA...a dingo nie ma co ze sobą zrobić i tak chodzi w kólko po boksie....
  22. ale w wypowiedzi justyny nie było entuzjazmu... wiec to chyba tylko... no nic...chce sie mylić
  23. sunia po sterylce??? wystawiłabym ja na allegro ale wiecie ze tam często grasują handlarze.... sunia pod cziłke nie podchodzi(z wygladu oczywiście) ale jako suka mogłaby być rozmnażana a jej szczeniaki nagle stałyby sie rasowymi...
  24. kolejny raz allegro sie skończyło....kolejny raz ponawiamy w nadzeji na lepsze jutro
×
×
  • Create New...