dostałam coś takiego na maila
[B]"Wiadomość od: [/B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5115076"][COLOR=#800080][B]mezani83[/B][/COLOR][/URL][B] (41) [/B][URL="http://www.allegro.pl/help_item.php?item=41"][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[/IMG][/B][/URL][B], wysłana z komputera o numerze IP: 83.20.201.102 [/B]
[B]Strona z przedmiotem: [/B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=244363085"][COLOR=#0000ff][B]........REKSIO.........FAJNY PIES!!![/B][/COLOR][/URL]
[B]Treść wiadomości:[/B]
[B]Witam, mam pytanie - jak dlugo musialbym gotowac Reksia ? "[/B]
że co???