Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. ale oni sie fajnie razem bawią :loveu: ja też chce dwa psy!!!! :placz:
  2. przestań bo Cie psem poszczuje :evil_lol:
  3. [quote name='Niki-lidka']ona jak wroci od tej zwariowanej pary to bedzie pokorniutka...ale czy normalna? no watpie:evil_lol:[/quote] może masz racje.. może lepiej nie :evil_lol: [quote name='furciaczek']nie oddam:diabloti:[/quote] znajde sobie :evil_lol:
  4. [quote name='furciaczek']Jaki brzusio wystajacy:evil_lol:[/quote] uczepiłaś sie :mad:
  5. [quote name='furciaczek']mozesz schowac ja u mnie:evil_lol:[/quote] bierz i oddaj jak znormalnieje :evil_lol:
  6. [quote name='furciaczek']w laty nie...to takie zwyczaajane.. a moze paski albo szkocka krata:evil_lol:[/quote] no rzeczywiście, masz racje :cool3: musze to przemyśleć :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/3ca06922ca660104.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='furciaczek']Tylko nie wpadnij na pomysl schowania Sary:diabloti:[/quote] a wiesz, że czasem mam ochote :evil_lol: [url]http://images1.fotosik.pl/292/c03092bec40af10f.jpg[/url] uroki posiadania brodatego psa :evil_lol: :loveu:
  8. a ja Sary 'jeżyka' gdzieś posiałam :cool3: chciałam schować żeby potem większą radoche z niego miała, no i teraz nie ma wcale :evil_lol:
  9. [quote name='furciaczek']Co Ty gadasz, pasowalo by jej:loveu::evil_lol:[/quote] może całą w łaty sobie zrobie? :evil_lol:
  10. [quote name='furciaczek']Nie, zeby sie troche pomeczyl:diabloti:[/quote] sadystka :evil_lol: :eviltong: [url]http://images2.fotosik.pl/283/934239ffe1def955.jpg[/url] ależ oni cudnie razem wyglądają :loveu:
  11. [quote name='furciaczek']To jeszcze na uszach takie biale koncowki je zrob:loveu::evil_lol:[/quote] eee głupio by wyglądała :eviltong: :evil_lol: wystarczy że na łapach ma i na klacie :loveu:
  12. [quote name='furciaczek']Zabawke mu schowalam:evil_lol:[/quote] żeby nie unicestwił :evil_lol: [url]http://images2.fotosik.pl/283/3ffca264e648f299.jpg[/url] kolejny morderca :shake: a ta mina na ostatniej fotce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Niki-lidka']szuka dvd z cesarem millanem...juz on jej wybije te metody szkolenia z glowy!!!![/quote] a no chyba że... :evil_lol:
  14. no co, tak fajniej wygląda :loveu:
  15. [url]http://images1.fotosik.pl/292/545d78730c4abc3a.jpg[/url] czego on tam szuka? :cool3:
  16. nie, czasem tylko jej maluje białym lakierem do paznokci :evil_lol: :diabloti:
  17. [url]http://images2.fotosik.pl/280/47904e7ddb9ecdb0.jpg[/url] no zupełnie jak moja Sara :loveu: tylko ona uwielbia mi lizać i nosem mazać szybe :mad: [url]http://images2.fotosik.pl/280/bdbe7db0aa4cdb7f.jpg[/url] biedna piłeczka :shake: Twój pies morderca ją unicestwił :shake:
  18. [quote name='furciaczek']A ja sie doczekac nie moge kiedy w koncu zaczne:loveu: ach te uszy:loveu:[/quote] obyś ten zapał miała jak najdłużej :razz: Wtedy miała najfajniejsze ucha- jeden trójkącik i jedno na bok :loveu: mój bydlaczek :loveu: [SIZE=1]znowu mi sie na wspomnienia zebrało.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/17/b7d3cb6effadc991.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
  19. [quote name='furciaczek']Naszczescie sie mylisz:loveu:[/quote] no wiem, ale tak to wyglądało :loveu: Prezes pozwala Furci wchodzić sobie na głowe- i to dosłownie :loveu:
  20. może... tak mi sie nie chce do szkoły, że....... :shake: chociaż pierwsze tygodnie zawsze są fajne, luz i w ogóle :cool3: moja sierotka kochana :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/210ec5fdb5fab499.jpg[/IMG][/URL]
  21. [url]http://images4.fotosik.pl/236/9458035d3e1347ba.jpg[/url] ja tu rządze!!!! :diabloti:
  22. Dotarłam tu i ja :cool3: tylko fotek Tima tutaj mało widze ;) :mad: Dobrej nocki :bye:
  23. Pedagogike.. jak zostane sama w grupie to normalnie rzuce te studia w cholere :roll: u nas co roku skład grup sie troche zmienia :roll:
  24. a Prezesowi sie podoba, że go Furcia jak łóżko traktuje? :evil_lol:
  25. pieseczki takie lekutko zmęczone :evil_lol: czy Furcia zawsze jest na górze? :cool3: :loveu:
×
×
  • Create New...