Wiem tylko że to wszystko tak rośnie ,rośnie, aż mnie przerośnie :cool1: ale dziś byłam u nefrologa z Oskim i jest ok :multi::multi::multi::Cool!::bigcool::Cool!:
wiesz co Menrzuś czasem to mi się chce płakać,bo ja jestem z natury bardzo poukładaną osobą:cool3: a odkąd Oskar jest na pierwszym miejscu to wszystko mi się odwleka i potem ciężko mi się jest zabrać za coś konkretnego :shake:
kurcze ,ale Dominik to już "młodzież" a Agniestka wygląda jak jego starsza siostra widziałam ją co prawda 2 lata temu ,ale myślę że się nie zmieniła ;)
a no to mów że przyjemna robótka ;) ja to nie wiem kiedy uporządkuję moje filmiki i fotki , będę musiała chyba pomyśleć nad jakimiś feriami dla małego u babci :grins:
wiem jusstyna jak to jest trzeba bardzo kochać psy żeby je zrozumieć, ja kocham całą trójkę :loveu: chociaż przyznam że mam teraz mniej czasu dla nich bo moje 10- siesięcio mies. dziecko też wymaga uwagi,ale jak ktoś chce to może ;)