Jump to content
Dogomania

Tollerka

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tollerka

  1. Szkolenie klikerem chwilowo zatrzymane - ja nie mam chęci, on nie chce smakołyków innych niż jedzenie ludzkie... i coś nie zbyt rozumie jeszcze :placz: A oto obiecana pozycja podczas snu: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/815/dsc00037mnao2.jpg[/IMG] I zdjęcia... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4717/dsc00001mnko3.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6843/dsc00006mnso8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9690/dsc00007mnco9.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7061/dsc00010mnfd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5408/dsc00013mngh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2222/dsc00014mnqe7.jpg[/IMG] Na razie tyle bo burza jest i nie działa internet za dobrze a Imageshack odmówił posłuszeństwa.
  2. Zamurowało nas piękno Kiary, ot co. :lol:
  3. Arkanko witaj! Widzę że doczekałaś się psiaka! Szkoda, że nie ma rodowodu, chociaż niby jest rasowy, co nie zmienia faktu, że suńka jest przepiękna! Życzę powodzenia w treningach ;)! [SIZE=1]Gdyby tak odkładać co miesiąc tyle, ile by się na psa wydało miesięcznie czyli ok. 300 złotych po miesiącu/dwóch dłużej już byłoby stać na psa z rodowodem.[/SIZE]
  4. Będą ale powiedzcie mojej mamie żeby przestała wypisywać świadectwa i oddała mi laptopa to wstawię :razz:
  5. [quote name='Kooikerka'] A tak po za tym to chciałam się pochwalić że zajełam 1 miejsce w konkursie Literackim :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: [/quote] Jaki to był konkurs? Lubisz pisać? Piszesz opowiadania? Jaki rodzaj książek najbardziej lubisz? Lubisz fantasy? Zamieścisz to opowiadanie z którym wygrałaś? :lol:
  6. [quote name='arkana']Ale slodki leniuszek :loveu:[/quote] To ty jeszcze nie widziałaś jego pozycji podczas snu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wstawię jak będę na laptopie :lol:
  7. [quote name='Waxy']Gratuluje wszystkim !! :cool3: Fire jak zawsze piękny :cool3: Holly też :loveu: A własnie Holly jakie osiągnięcia ? :loveu:[/quote] [quote name='Taq']Narszcie mamy czym się pochwalić :eviltong: wczoraj w Lesznie [b]Holly otrzymała dosk. CWC, CACIB, BOB :cool3: [/b]. Trochę bała się ale nie panikowała i dała się sędziemu dotknąć :razz:. Ale nie ma co się za bardzo cieszyć pewnie to taka jej chwilowa słabość :p . Wola - miło było Cię poznać. Sonia juest sliczna :loveu:, super zdjęcia! ale rzeczywiście nie są z Holly do siebie podobne. Toller-Fox - świetne zdjecia Fire taki szczęśliwy :loveu: . Holly też chciałaby pracować, ale nie mamy gdzie :angryy: , na działce robiliśmy jej przeszkody i sobie skacze, tak po amatorsku ale bardzo to lubi.[/quote] Jak ty czytasz te posty? :roll:
  8. [quote name='Wiza']Wygrałaś aaaaaaaaaaa... Dam Cii... foto Kiary!! :D:D:D [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/28.jpg[/IMG][/quote] :hmmmm: Czemu taka skrzywiona? No ale boska :loveu:
  9. [quote name='Wiza'][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2831/dsc00022mnmd4.jpg[/IMG] Ohh jak przjemnie.. mm... ohh.. (bez skojarzen proszę!) Więcej ![/quote] Upatrzył sobie tą kępkę trawy i traktował ją jako poduszkę :lol:
  10. Na tych dwóch co dałaś jest chyba? :cool3: [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/20.jpg[/IMG] Na tym też, pod drzewkiem obok jakiegoś kubeczka :evil_lol: Wygrałam! Wygrałam! Co dostaję :multi::multi::razz::razz::diabloti::diabloti:?
  11. [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6276/dsc00003mnbt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1937/dsc00004mnjn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7449/dsc00005mnsx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3618/dsc00009mnao7.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9803/dsc00010mncy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8115/dsc00013mnom3.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/400/dsc00018mnvw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8981/dsc00019mnwr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2831/dsc00022mnmd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6345/dsc00025mnvh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6965/dsc00027mnsr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7119/dsc00028mnsd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3761/dsc00035mnso7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5871/dsc00037mnxe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3598/dsc00039mnyx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8868/dsc00042mnbp7.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/22.jpg[/IMG] Ale Cię okiwała :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/20.jpg[/IMG] Halo? Halo? Jest tam ktoś? :turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l:
  13. Witaj szondra! :multi: Jaakie piękne cudeńko, jest fenomenalna, cudowna! :sweetCyb: Z jakiej jest hodowli? ;)
  14. Jaka słodziuchna! :loveu::loveu::loveu::loveu: Ale radziłabym zmniejszyć zdjęcia bo jak mod tu wpadnie to zamieni w linki :razz::lol:
  15. Brawo Wiolu! :multi: A co z łapką, już dobrze?
  16. [quote name='Wiza'] Kolejna porcja fotek! Piszcie więcej to bede dawać więcej i częściej..[/quote] Sraty graty, obiecanki cacanki :evil_lol: My tu łamiemy palce o klawiaturę a ty nam wmawiasz że się obijamy :mad: Kto tu się obija? :razz: Jak więcej będzie zdjęć będziemy więcej pisać, o :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nowe zdjęcia super, te z jęzorem zwłaszcza :evil_lol:
  17. Juhu, 10 strona galerii! Nie wiedziałam że uda się nam wytrwać tak długo :crazyeye: i że w ogóle będzie jakieś zainteresowanie naszą galerią! Dziękujemy! Lizaski dla wszystkich od Lolaska :loveu: :laola::laola::laola: :cunao::cunao::cunao: :BIG::BIG::BIG: Florek w podziękowaniu przekazuje wam swoją piłeczkę :multi::multi::multi: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6999/dsc00051mngn5.jpg[/IMG]
  18. [quote name='arkana']No pewnie! Bo my to bedziemy pod koniec wakacji nowicjuszki w takich sprawach, a Ty pewnie juz sie zdazysz nauczyc i wyszkolic w tym, wiec bedziesz udzielac nam rad, a jak :evil_lol:[/quote] Ojej, marzenia, żeby w wakacje się nauczyć dobrze używać klikera :lol:
  19. [quote name='Cambel'][URL]http://img166.imageshack.us/img166/3369/dsc00024mnku6.jpg[/URL] Zadziwia mnie ta fota, dziwny kolor nieba :P[/quote] To pewnie dlatego że wciskam w programie graficznym czasem opcję Autokorekta i zmienia trochę kolory na np. jaśniejsze, ciemniejsze, bardziej nasycone. :lol:
  20. Folder 5, daję tylko wybrane zdjęcia żeby nie było za dużo... :roll: [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/2650/dsc00012mnza5.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6325/dsc00013mnja1.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3023/dsc00016mniy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1254/dsc00017mnil6.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4719/dsc00021mnlp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3369/dsc00024mnku6.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8331/dsc00037mnoe5.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6412/dsc00039mnxi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/2769/dsc00041mnsy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2241/dsc00042mnpr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6288/dsc00046mnyu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6932/dsc00048mnni3.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4397/dsc00049mnxv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8102/dsc00051mnjc3.jpg[/IMG] No to jest folder 5 ;) Muszę zmniejszyć kolejne fotki ale raczej dziś ich nie dam a dziś jadę na działkę więc kolejne zdjęcia dojdą... :lol:
  21. JA mam dawać porady w stosowaniu klikera? :lol: Ja ich sama potrzebuję! :evil_lol: Obiecana porcja fotek, może uda mi się dokończyć folder 4... [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/222/dsc00069mnui8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4169/dsc00070mnab3.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7952/dsc00072mntf2.jpg[/IMG] Tym samym kończymy Folder 4! I teraz czeka mnie jeszcze "tylko" 14 :razz:
  22. No więc oto co robiłam, zapewne źle, ale mniejsza :razz: Pomyślałam że żeby przyzwyczaić psa że klik - smakołyk mogę to zrobić z komendami które już opanował, chociaż nie całkiem. Więc gestem kazałam mu prosić, słowem, i click - smakołyk, potem już na drugi dzień czyli dzisiaj prosił jedynie na komendę i to chyba pomogło. A tak ogólnie to byłam na spacerze i ćwiczyłam chodzenie na luźnej smyczy - luźna smycz - klik - nagroda, ćwiczyłam komendę do mnie oraz tam, w takiej oto sytuacji. Koleżanka turlała się z górki (przyjemne z pożytecznym :lol:) mówiłam tam! pies szedł do niej wtedy klikałam, dawałam smaczek a potem wchodziłam na górkę i wołałam do mnie, kiedy biegł w moją stronę klik i smaczek i takie tam ;) To był na razie nie mój kliker tylko komuś kupiłam ja swój jutro dostanę... Więc na dziś koniec ćwiczeń, ostatnie ćwiczenie to było targetowanie i chyba dobrze idzie bo normalnie powąchał raz i już ignorował a po jakimś czasie wąchał więcej razy, za każdym razem prawie jak "podstawiała" (nie żeby dotykało nosa ale tak żeby miał na wyciągnięcie głowy)
  23. *luthien* już się poprawiam :cool3: Zdjęcia nie-działkowe, starsze niż Majówka :evil_lol: [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4858/imag0001mncw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3531/imag0002mntp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9177/imag0003mnzn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8072/imag0004mndc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2405/imag0005mnbh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5613/imag0006mnqi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/5797/imag0007mnez1.jpg[/IMG] I ogólnie mam już kliker - na razie tylko dla przyjaciółki bo jak się okazuje nie mogłam sobie kupić bo dostanę na dzień dziecka :roll: I ćwiczyłam, myślę że poszło dobrze ale ciągle boję się że coś źle robię... :lol: Ćwiczymy to co już umiemy czyli poproś, waruj, oraz tam i do mnie i problem w tym że jak pies słyszy dźwięk klikera np. jak biegnie do mnie po komendzie do mnie to robi poproś :shake: Mam nadzieję że się wprawie a że i on to zrozumie. Jednak zdecydowanie lepiej teraz reaguje na "do mnie", i nie ignoruje kompletnie. :multi:
  24. A ja dzisiaj miałam pierwsze spotkanie z klikerem :cool3: Myślę że poszło dobrze, a mam kilka pytań: - W jakiej kolejności ma być komenda? Komenda - click - smaczek, czy inaczej? - Jak nauczyć psa czegoś i dopiero potem dodać komendę? Chyba znam odpowiedzi na te pytania ale wolę się upewnić :lol:
  25. Witam ;) Zastanawiałam się gdzie jest temat o wspaniałych retrieverach - Curly Coated? Nie znalazłam go, więc założyłam. Jestem ciekawa wszelkich informacji na temat tej rasy, co dotychczas wiem... W Polsce są dwa psy tej rasy - wątrobiany pies i czarna suczka z hodowli Z Zawrackiej Grani którą spotkałam na wystawie Międzynarodowej w Łodzi 2007. CCR to jedyne retrievery które nadają się do stróżowania, wolno dojrzewają. Sierść jest mimo jej fantazyjności łatwa w pielęgnacji :loveu:
×
×
  • Create New...