Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16944
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. A moja wetka mówi, że używają obu określeń bo i tak każdy wie o co chodzi
  2. A spytaj u weta czy nie ma pożyczyć na chociaż 3 - 4 dni Koteczkii dzisiaj będą " pijane"i bardzo pilnuj żeby nie wylazły z ubranek, mogą wtedy rozszarpać szwy
  3. Najlepiej w takim wypadku mieć klatkę bytową,nie masz gdzie pożyczyć? Masz wtedy wszystko pod kontrolą a przecież nie nie jest kwestia jednego dnia. I co najważniejsze ograniczysz skakanie - wtedy zagrożenie przepuklina pooperacyjną
  4. Już się naprawiam i dziękuję. Pomału dokładam i jeszcze będzie.
  5. Skarpetki zapisane. Pacynki nie są nowe.To pacynki podróżniczki Pokonały dwie granicę zanim trafiły na bazarek.Chyba dwie jeszcze są.
  6. Dziękuję,chciałam wysłać zaproszenie ale skrzynkę masz chyba zapchaną,skarpetki określane jako oddychające od 38 do 42
  7. U nas słonecznie i mróz zaczyna odpuszczać A kawka zawsze mile widziana
×
×
  • Create New...