Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Dziękuję również Ta sytuacja z dogo bardzo martwi Jakoś udaje się utrzymać kontakty,oby nie było gorzej.
  2. Dobre wieści: Poszło mniej kasy - dostaliśmy karmę z miesiąc temu. Złe:Myszce trzeba rwać pozostałe zęby
  3. A mnie dogomania totalnie wkurza. Dzisiaj jest a jutro nie ma
  4. Mam na koncie pieniążki od Nadziejki Od rana nie mam bazarku JoliPisze,że nie mam uprawnień
  5. Nadziejko ,kochani!!! Dalej mam kłopoty z dogo,powiadomieniami Nie widziałam tego bazarku Pięknie dziękujemy za pomoc. Pieniążki na koncie
  6. Dzień dobry. Placki będą koło południa
  7. Wtorek to wtorek,tak obiecałam
  8. To ja obiecałam placki Na jutro ...Ślinka Ci cieknie?
  9. Zapowiadam na wtorek placki z.. Wszyscy się najemy I nie przytyjemy Dostałam
  10. Ja nie tasaka młoda ale też określam się teraz - byłam młoda
  11. Śmiać się czy płakać? Synio mi podesłał
×
×
  • Create New...