Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Trwa bazarek na kociarnie Zapraszamy https://www.dogomania.com/forum/topic/359971-do-ubrania-i-poczytania-i-cos-jeszczedo-10-tego-czerwcado-godż20-tej/page/6/#comment-17993538
  2. Zakup klatki z transportem 70 zł Ogłoszenie Hortensji 6.29 zł Razem 434.60 zł
  3. Ale im dobrze.Chyba lepiej niż nam
  4. ZAPRASZAM
  5. To "języczek",widziałam na fotkach większy
  6. A któryś z nich ratowany z Ukrainy i jeszcze któryś z Bielsko-Biala wyrzucony pod śmietnikiem z ciężkimi chorobami...
  7. Tak sobie żyje z innymi kotkami nasza Wieczorynka.
  8. A to dzisiejsze fotki naszej Igi Dostała nowe spanko
  9. Wczoraj po powrocie od weta wypuscilam do reszty kociarni.Troche była zdezorientowana. A dzisiaj pani na włościach
  10. Mam wpłaty 59 zł Jola&Tina 50 zł Sue Dziękuję
  11. 1 głos na Hortensję Na kramik już pobiegłam
  12. sue nazwala Hortensja ja Heti Poprosimy o opinie
  13. Koteczka ma około roku,przeszła koci katar,panleukopenie. Jest wykastrowana. Lubi głaskanie,przytulasna. Dzisiaj udało mi się złapać termin u weta.Zrobilam testy-wolna od nosicielstwa..Zaszczepiona też dzisiaj.Sue finansuje w kwocie 50 zł, resztę weźmiemy z konta weteranyjnego Wieczorynki. Zrobię jeszcze jak najprędzej fotki i ogłaszamy ja i Sue.
  14. To bieda po przejściach,siedziała za kasę w lecznicy.Nawet nie wiedziałam jak wygląda.
  15. Ja też idę.
  16. Jak zwykle uroczo uśmiechnięta
  17. Tak,wie.Twierdzi,że widać kolosalna różnicę jak od maleńkiego z ludźmi. Baaaardzo otwarta na człowieka.
×
×
  • Create New...