Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Ja też coś zrobię przed Jolą pod koniec lipca.Z góry zapraszam
  2. Dzień dobry. Pochwalę się chłodem 22° i pada
  3. No to Mario na cześć jednego z niewielu panów na dogo.Masz życzenie którego tak nazwać?
  4. Koli szczęściarz.Ja niestety nie mogę już żadnego zostawić.mam dwa adoptowane białaczkowe.Tymczasowe nie mają z nimi kontaktu.
  5. A może tak jak Nadzieja pisze Radzio i dodamy Mario od mariusza PP?
×
×
  • Create New...