Wiem,że ma,ale dałam ją na Kraków - tam jest największy odzew , należy jej sie wkońcu dom ,a z tego co widze nikt jej wypatrzyć nie może:shake:.
Jaaaaakiiii czarny paseeek :crazyeye: nie strasz mnie,normalnie nie dość,że wszystko sie motało,bo allegro ostatnio ma mnie w .... czterech literach (o ile je posiada:evil_lol:) to jeszcze wszystko w htmlu przekręca :mad:.